Rolnik szuka żony, Adrian zareagował
youtube/ Rolnik szuka żony
Weronika Wasiak - 20 Stycznia 2020

Adrian z "Rolnik szuka żony" w końcu powiedział "dość". Musiał zareagować, chodzi o jego wybrankę

Bohater "Rolnik szuka żony" nie mógł dłużej na to patrzeć. Po długim milczeniu w końcu powiedział "dość" i dosadnie zareagował na ciągłe komentarze. Chodzi o jego wybrankę.

Show "Rolnik szuka żony" połączyło ich drogi, choć początkowo wszystko wskazywało na to, że faworytką Adriana jest zupełnie inna kandydatka. Niemniej, szybko zbliżyli się do siebie, a romans z dnia na dzień stawał się coraz poważniejszy. Wśród widzów narodziły się wówczas dość skrajne emocje, które nie opadły po dziś dzień. Bohater programu długo znosił wszelkie obelgi, aż w końcu puściły mu nerwy.

Fala krytyki na wybrankę Adriana z "Rolnik szuka żony"

Związek Ilony i Adriana z show TVP zaskoczył jego sympatyków. Niewielu spodziewało się, że tych dwoje połączy coś więcej niż tylko przyjaźń, a jeszcze mniejsze grono wierzyło, że to może się udać. Ci jednak szczęśliwie trwają ze sobą do dziś, czym co jakiś czas chętnie chwalą się na swoich Instagramach. Pod zdjęciami nie brakuje miłych słów, jednak pojawiają się też negatywne, a tych niekiedy jest nawet nieco więcej.

Emerytura kiedy wypłataZnamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzuCzytaj dalej

Już kilkukrotnie pojawiły się spekulacje, że para postanowiła się rozstać, choć Adrian i Ilona za każdym razem uspokajali, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kolejny zgrzyt pojawił się, gdy Ilona zamieściła na swoim profilu świąteczną fotkę z psem Adriana o imieniu Mateusz.

- Mateuszek to jednak urodzony celebryta. Nawet na zdjęciach wychodzi lepiej niż ja - podpisała żartobliwie.

By uniknąć domysłów o rzekomym rozstaniu wyraźnie zaznaczyła, że to ukochany wykonał zdjęcie, zatem obserwatorzy zwrócili uwagę na coś innego. Jeden z internautów postanowił uszczypliwie odnieść się do opisu Ilony.

- Fakt, jest taki naturalny. Nie to co ty - stwierdził dosadnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb34-letnia kobieta zbiera pieniądze na własny pogrzeb. Dramatyczny powód odbiera mowę, rodzina jest bezradnaCzytaj dalej

Adrian nie wytrzymał. Błyskawiczna reakcja

Choć para od samego początku zmaga się z przykrą krytyką, dotychczas starali się nie reagować na nią w żaden sposób, licząc, że hejterzy w końcu ucichną. Gdy jednak negatywny komentarz dotknął ukochanej Adriana, dotknął i jego, zatem nie mógł przejść obojętnie.

- Niektórym osobom tutaj ewidentnie brak taktu - odpowiedział.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał

2. 5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy

Skruszony najwyraźniej słowami Adriana internauta nie zdecydował się na dalszy ciąg dyskusji. W tym samym czasie wierni fani pary nie szczędzili komplementów, szczerze wyznając, że kibicują im całym sercem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Agnieszka Chylińska z oszpeconą twarzą. Fani nie mogą patrzeć spokojnie, zagotowali się
  4. Katarzyna Dowbor w końcu przesadziła? Jej słowa o własnej rodzinie wprawiają w osłupienie
  5. Kobieta poszła do toalety. Chwilę później została zaatakowana, dramatycznie walczyła o życie

Krystyna FeldmanBawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzówCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News