Apogeum patologii w "Rolnik szuka żony". Zaczęli sobie ubliżać, jak menele w bramie, odbiera mowę

Apogeum patologii w "Rolnik szuka żony". Zaczęli sobie ubliżać, jak menele w bramie, odbiera mowę Źródło: Facebook/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony bije prawdziwe rekordy oglądalności. Ostatnio szczególną uwagę widzów zwróciła bulwersująca afera w programie. Uczestnicy zaczęli sobie ubliżać w wulgarny sposób, padły przekleństwa i kontrowersyjne wypowiedzi. Takie zachowanie aż odbiera mowę.

Rolnik szuka żony zanotował chyba największą aferę w całej historii programu. Jednymi z najjaśniejszych gwiazd obecnej edycji show są Marlena i Seweryn, a to właśnie między tą parą doszło do wulgarnej wymiany zdań. Obydwoje nie szczędzili sobie przykrych i kontrowersyjnych słów. Co więcej padły nawet wyzwiska, groźby i oskarżenia. Sytuacja wyglądała żenująco, a uczestnicy osiągnęli apogeum patologii. 

Rolnik szuka żony wyemitował wulgarną kłótnię Seweryna i Marleny 

Seweryn i Marlena to najgłośniejsze gwiazdy obecnej edycji programu Rolnik szuka żony. Seweryn, odkąd tylko zobaczył piękną dziewczynę, od razu chciał skraść jej serce. Inne uczestniczki, które również starały się o względy rolnika, nie miały szans, gdyż mężczyźnie od początku podobała się tylko Marlena. Niestety ich relacja z tygodnia na tydzień ulegała pogorszeniu, aż w końcu zakończyła się ogromną i wulgarną kłótnią. 

Padły ostre słowa i wulgarne wyzwiska 

Wszystko zaczęło się od tego, że Marlena zaczęła wyrzucać Sewerynowi, jakoby stanowczo przesadzał z alkoholem. Stwierdziła, że mężczyzna staje się chamski po spożyciu wysokoprocentowych trunków, a do tego wszystkiego bawi się jej uczuciami. Te słowa rozzłościły uczestnika programu, który nie pozostał dłużny i również zaczął wytykać kobiecie jej błędy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Seweryn stwierdził, że Marlena zbyt szybko zaangażowała się i zaledwie po kilku dniach powiedziała, że jest w nim zakochana w. Następnie rzekomo zaczęła grozić mężczyźnie.

 - Naciskała na mnie. Zarzuciła mi, że jesteśmy parą już po dwóch dniach znajomości [...] W pewien sposób mi groziła, wystraszyło mnie to. Mówiła, że mnie zniszczy - powiedział Seweryn. 

Kobieta po tych słowach wpadła we wściekłość. Emocje wzięły górę i Marlena zaczęła wrzeszczeć na Seweryna. Padły słowa gorsze, niż podczas kłótni meneli w bramie. 

- Wykorzystałeś mnie żeby zrobić sobie reklamę agroturystyki. Miałam dużo dupków w moim życiu, ale takiego ch**a to jeszcze nie miałam - krzyczała rozemocjonowana Marlena. 

Seweryn skwitował niedoszłą wybrankę jednym zdaniem. 

- Ja też nie miałem takiej ku**y" - podsumował Seweryn.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie

2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Marlena nie kryła łez i bardzo płakała, natomiast młody rolnik był wyraźnie rozbawiony całą sytuacją. Internauci są bardzo podzieleni w tej sprawie - część przyznaje racje młodej kobiecie, pozostali natomiast bronią Seweryna. Niemniej jednak obydwoje wygłosili swoje racje w sposób kontrowersyjny i wulgarny. Takiej afery chyba nie odnotowała jeszcze żadna edycja tego programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News