Żenujące sceny w najnowszym "Rolnik szuka żony". Widzowie stracili cierpliwość, oburzenie to mało powiedziane

Żenujące sceny w najnowszym "Rolnik szuka żony". Widzowie stracili cierpliwość, oburzenie to mało powiedziane Źródło: screen youtube.com/Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" właśnie rozpoczął swoją szóstą edycję, która już po emisji pierwszego odcinka została mocno skrytykowana przez widzów. Według wielu rolnicy pokazali żenujący poziom.

"Rolnik szuka żony", mimo pięciu lat od emisji pierwszego odcinka, nadal cieszy się ogromną popularnością, co najlepiej widać po tym, że TVP cały czas pracuje nad kolejnymi epizodami tego show. Najnowszych uczestników mogliśmy poznać już podczas świąt Wielkanocnych, ponieważ to właśnie wtedy stacja zaprezentowała pilotażowy odcinek szóstej edycji programu.

Wtedy właśnie widzowie mogli się zapoznać z rolnikami, którzy będą w tej edycji szukać swojej drugiej połówki i trzeba przyznać, że wielu z nich nie mogło się doczekać emisji pierwszego odcinka. Obiecujące sylwetki uczestników, jak i długi czas oczekiwania na początek tej edycji, sprawiły, że fani mieli bardzo duże oczekiwania względem tego, co będą mogli zobaczyć na ekranach swoich telewizorów. Niestety TVP bardzo zawiodło wielu widzów.

Najnowsza edycja show "Rolnik szuka żony" rozpoczęła się od gigantycznego rozczarowania

Podczas pierwszego odcinka szóstej edycji programu mogliśmy zobaczyć, jak rolnicy oceniają kandydatki, które nadesłały do nich swoje listy. Nie da się ukryć, że pod względem ilości nadesłanych wiadomości królował Seweryn, którego smutna historia poruszyła wiele osób.

Jednak kiedy przyszło do czytania tych wszystkich wiadomości, już nie było tak kolorowo i wesoło. Wszystko dlatego, że uczestnicy zaczęli odrzucać kolejne propozycje, pokazując jednocześnie swoje niesamowicie wygórowane oczekiwania względem ewentualnych partnerek życiowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wielu widzów ich zachowanie było zwyczajnie żałosne i żenujące, ponieważ ich zdaniem widać, że wcale nie szukają kobiety, która mogłaby spędzić z nimi resztę życia. Chcieliby raczej znaleźć wyidealizowaną księżniczkę, która swoim wyglądem musi dorównywać przynajmniej zwyciężczyniom konkursów miss.

Kolejną kwestią, która bardzo mocno zirytowała widzów, to rzekomo nudne poprowadzenie tego odcinka, co może bardzo mocno rzutować na odbiór całego sezonu. Po komentarzach widać, że wielu fanów uważa, że będzie to najgorsza z dotychczasowych edycji show.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

 - Ja mam wrażenie, że z edycji na edycję rolnicy strasznie gwiazdorzą i szukają księżniczek - pisze jeden z internautów.

 - Po dzisiejszym odcinku to lepiej nie myśleć, co będzie w kolejnych. Odcinek taki sobie - a tak wybrednych rolników to jeszcze nie było w edycji Rolnika - czytamy.

 - Szkoda pisania listu do kogokolwiek z tej edycji programu. Sama krytyka, szykany. Raczej wymogi tych rolników skierowane do najpiękniejszej z miss, a nie zwykłych, wolnych kobiet, które szukają stałego związku - dodaje internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News