Zaręczyny w "Rolnik szuka żony"! Uczestnik programu podarował wybrance przepiękny pierścionek

Zaręczyny w "Rolnik szuka żony"! Uczestnik programu podarował wybrance przepiękny pierścionek Źródło: youtube.com/Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" to hit telewizyjnej jedynki. Jesienią miliony Polaków zasiadają przed telewizorami, kibicując uczestnikom w znalezieniu miłości życia. Ubiegłoroczna edycja mocno rozczarowała widzów, ale fanów programu własnie dziś zaskoczył jeden z rolników - zaręczyny na pewno zwiastują huczne wesele!

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" nie mógł trzymać tego dłużej w sekrecie - dziś rano opublikował wzruszający wpis pełen miłości oraz pokazał swoją piękną wybrankę i pierścionek jaki jej ofiarował. Jest to jeden z rolników z ubiegłej edycji: zdecydowany ulubieniec i przystojniak, który potrafi oczarować.

"Rolnik szuka żony" - zaręczyny, ślub i gromadka dzieci, tak jak to sobie wymarzył?

Rolnik Grzegorz z 5. edycji dziś rano obwieścił światu swoje szczęście. W poście na Facebooku oficjalnie napisał:

- Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - udekorował wpis serduszkami i dodał zdjęcie ukochanej oraz pierścionka.

Fani są wniebowzięci. Bardzo kibicowali Grzegorzowi, który w programie z trzech kandydatek skusił się na "góraleczkę" Dorotę. Razem pojawili się w ostatnim, finałowym świątecznym odcinku i wszystko wskazywało na to, że program osiągnął swoje założenia. Niestety, krótko później gruchnęła wieść o tym, że Grzegorz znów jest singlem, a Dorotka wróciła w rodzinne strony.

Zaręczyny w okolicznościach przyrody - tak mógł postąpić tylko Grzegorz

Rolnik już miesiąc temu zdradził rąbek tajemnicy i na swoim Instagramie pokazał piękną brunetkę, która podobno ma na imię Gabriela. Ich piękne i pełne miłości zdjęcia często gościły na koncie Grzegorza, więc fani byli już pewni, że to coś poważnego. I nie mylili się - para pokazała się oficjalnie na ślubie Kasi i Piotra z 4. edycji programu, a teraz mają potwierdzenie swoich domysłów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnicza Gabriela to kompletne przeciwieństwo "góraleczki". Blondwłosa, drobna, śmiejąca się, ale rezolutna dziewczyna, a teraz brunetka, o długich włosach i pełnych ustach - Grzegorz jest chyba jednym z tych mężczyzn, który nie ma określonego typu kobiety. Musiał go urzec całokształt Gabrieli, skoro zdecydował się na tak poważny krok.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zaręczyn - być może właśnie na ślubie znajomych z programu? Grzegorz jest prawdziwym romantykiem, a Gabriela mogła kompletnie się tego nie spodziewać. Rolnik oświadczył się w okolicznościach przyrody, ponieważ pokazał dłoń ukochanej ze sporym kamieniem na tle lekkiego zachodu słońca. Widok idealnie dopełnia jezioro - jeśli się dobrze przyjrzeć, jest w kształcie serca.

Fot. facebook.com/Grzegorz z "Rolnik szuka żony 5"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  5. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News