Niepokojące nagranie gwiazdki "Rolnik szuka żony". Miała wypadek?

Niepokojące nagranie gwiazdki "Rolnik szuka żony". Miała wypadek? Źródło: youtube/rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" wylansował kilka uczestniczek w mediach społecznościowych. Nagranie jednej z nich poważnie zaniepokoiło jej fanów. Wiele wskazuje na to, że mogła mieć wypadek.

"Rolnik szuka żony" wypromował wiele uczestniczek, które - choć nie wygrały całego programu - spodobały się widzom. Ich media społecznościowe zaczęło obserwować wielu internautów, a udostępniane tam zdjęcia zdobywały setki reakcji. Jedna z kobiet jednak udostępniła bardzo niepokojące nagranie, które zdaniem wielu jej fanów sugeruje, że stać się mogło coś złego.

Kandydatka z programu "Rolnik szuka żony" udostępniła niepokojące nagranie

Natalia pochodząca z województwa zachodniopomorskiego zdobyła sympatię widzów w 6. sezonie programu. Była jedną z tych uczestniczek, która nie znalazła życiowego partnera, ale za to zdobyła grono fanów w internecie. Obecnie na Instagramie może się pochwalić 20 tysiącami obserwujących.

Ostatnie jej nagranie wprowadziło fanów w zaniepokojenie. Natalia wstawiła na swoje story filmik z podpisem "Początek 2020 roku", na którym widać kadr z wnętrza auta. W tylnym lusterku błyska się błękit policyjnych lamp, a gdy kamera przechodzi na przód, widać inny samochód z włączonymi światłami awaryjnymi.

Natalia z programu "Rolnik szuka żony" miała wypadek?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście może być to jedynie zatrzymanie, choć prawdopodobnie cywilny samochód z lampami awaryjnymi nie znalazł się tam przypadkowo. Prawdopodobnie doszło do stłuczki lub innego wypadku, w której uczestniczyła Natalia jako pasażerka. Nie wiadomo czy doznała obrażeń, ale wnioskując po tym, że wstawiła na Instagrama nagranie chwilę po wypadku, raczej na szczęście nic poważnego się z nią nie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

Nie tak dawno temu Natalia składała swoim fanom na Instagramie noworocznego i bożenarodzeniowe życzenia. Niestety, wygląda na to, że początek roku nie był dla niej zbyt udany. 

fot. Instagram/natalalala321

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News