Nagła zmiana wizerunku Roksany Węgiel. Teraz wygląda, jakby wyszła z przedszkola (FOTO)

Nagła zmiana wizerunku Roksany Węgiel. Teraz wygląda, jakby wyszła z przedszkola (FOTO) Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel jako wschodząca gwiazda, stara się znaleźć odpowiedni dla siebie styl, który to z kolei będzie zachwycał wszystkich. Młoda wokalistka przeszła już przez naprawdę wiele kreacji. Jednak w takiej odsłonie jeszcze nie mieliśmy okazji jej zobaczyć.

Roksana Węgiel usilnie stara się wyróżniać swoimi stylizacjami. Choć ma zaledwie 14 lat, już kilkukrotnie zaprezentowała się w niezwykle odważnych kreacjach, które niekoniecznie były adekwatne do jej wieku. Tym razem wyszło bardzo podobnie, jednak w zupełnie inną stronę. Roksana postawiła na stylizację, w której wygląda, jakby dopiero wyszła z przedszkola.  

Roksana Węgiel znów zaskakuje 

14-latka udała się na galę Plejady 2019, gdzie miała okazję zaprezentować swój nowy styl. Roksana nieustannie zmienia swój wizerunek, do czego zapewne większość fanów już zdążyła się przyzwyczaić. Wielu uważa również, że wokalistka nie jest w stanie ich niczym zaskoczyć, bo widzieli wszystko - od iście skromnych stylizacji, po nawet wyzywające. 14-latce udało się jednak po raz kolejny zadziwić wszystkich.  

Zwyciężczyni dziecięcej wersji Eurowizji zaprezentowała się w kreacji, którą ciężko jest utożsamić z Roksaną. Wokalistka na tak specjalną okoliczność założyła sukienkę, jednak nie taką zwykłą, jak wszyscy mogliby sobie wyobrazić. Postawiła na połączenie jedynie czystej bieli i neonowego różu. Sukienka prócz falbanki na samym dole, była wzbogacona o niezwykle oryginalne rękawy, spiczaste na ramionach. Takie połączenie dało obrazek rodem z przedszkola.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ze skrajności w skrajność 

Warto wspomnieć, że w swoich kreacjach Roksana przeszła już przez naprawdę dużo. Chyba nikomu nie trzeba przypominać afery, jaka wybuchał po tym, gdy ta ubrała się siebie zbyt wyzywający strój, który zdaniem internautów odsłaniał zbyt wiele. Po takich przejściach, aż ciężko sobie wyobrazić, w czym jeszcze 14-latka może się zaprezentować. Na pewno jeszcze niejednokrotnie będziemy zbierać szczękę z podłogi.  

instagram/jastrzabpost.pl/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Doniesienia mediów nt. żony zabitego Adamowicza porażają. Prokuratura stawia zarzuty, chodzi o oszustwa finansowe
  4. TVN: rząd pilnie wysyła sms-y mieszkańcom 71 powiatów o sytuacji kryzysowej. Może nawet nie być prądu, takie idą burze
  5. Nie było łatwo, ale dziennikarze dotarli do prawdziwej, porażającej kwoty emerytury Głódzia. Wierni złapią się za głowy
  6. Dramatyczne informacje Polsatu. Na zachodzie Polski rozszalał się pożar, z którym walczą 32 zastępy straży pożarnej

Źródło: INSTAGRAM

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News