Była nieśmiałą 12-latką. Dziś Roksana Węgiel ma 14 lat, zmiana w wyglądzie dziecka powala (ZDJĘCIA)

Była nieśmiałą 12-latką. Dziś Roksana Węgiel ma 14 lat, zmiana w wyglądzie dziecka powala (ZDJĘCIA) Źródło: screen youtube.com/Radio WAWA

Roksana Węgiel dała się nam poznać jako skromna i urocza 12-latka o niesamowitym wręcz talencie i przede wszystkim głosie. Jednak nastolatka przez ostatnie dwa lata bardzo się zmieniła.

Roksana Węgiel swoim występem w programie "The Voice Kids" zwyczajnie pozamiatała, chociaż jej kariera nie od razu wystrzeliła jak rakieta. Chwile po jej zwycięstwie cały szum wokół niej przycichł, ale wszystko zmieniło się od momentu, kiedy pojawiła się na dziecięcej Eurowizji jako nasza reprezentantka. Jej zwycięstwo było czymś, czego nikt się nie spodziewał i nagle wielkie bum i Polacy wprost oszaleli na punkcie młodej piosenkarki.

Roksana Węgiel już nie jest taka jak w "The Voice Kids"

Nie da się ukryć, że Roksana przeszła niebywałą zmianę od momentu, kiedy zobaczyliśmy ją podczas pierwszego występu w show TVP. Nastolatka zwyczajnie dorasta dosłownie na naszych oczach, chociaż teraz skupia się wokół niej ogromna fala hejtu, który naprawdę ciężko zrozumieć.

Wszystko zaczęło się jeszcze podczas królowania na listach przebojów jej pierwszej piosenki, która była dosłownie wszędzie. Jednocześnie Roksana zaczęła przechodzić poważne zmiany wizerunkowe i z drobnej nieśmiałej dziewczynki stała się odważną nastolatką, która lubi czasem nieco zaszaleć ze swoim strojem.

To jednak nie spodobało się wielu internautom, którzy wprost pisali, że jest za młoda na tak odważne stylizacje i osoba w jej wieku nie powinna się tak ubierać. Krytyka pojawiła się również pod jej najnowszym klipem, który już teraz odnotowuje miliony wyświetleń, a mimo to ludzie usilnie doszukują się w nim podtekstów seksualnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie pomogło, nawet kiedy Roksana wyznała, że to nie ona jest autorką tekstu. Jednak wciąż największa uwaga internautów skupiona była wokół wyglądu nastolatki, który bez wątpienia znacząco się zmienił. Jednak nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież Roksana weszła w wiek, w którym zmiany fizyczne są właśnie najbardziej widoczne i sama jest tego doskonale świadoma.

 - Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat. Wyglądałam inaczej. Teraz mam 14 lat. Przecież to czas, w którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o fizyczne zmiany. Nie potrafię tego zrozumieć - mówiła Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel instagram.com

Roksana Węgiel instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Muzycy wściekli do granic. Festiwal muzyczny odwołany, interweniował sam biskup
  4. Szpak z Polsatem szykują niespodziankę. Z tej strony muzyka nie znaliście
  5. Była dziewczyna Bieniuka komentuje aferę. Zaskakująco o charakterze piłkarza

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News