Mieszają Roksanę Węgiel z błotem. Takiej fali hejtu jeszcze nigdy nie było

Mieszają Roksanę Węgiel z błotem. Takiej fali hejtu jeszcze nigdy nie było Źródło: screen youtube.com/Radio WAWA

Roksana Węgiel w ostatnim czasie wzbudza bardzo dużo kontrowersji, a na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiła się cała masa nieprzychylnych komentarzy. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było.

Roksana Węgiel po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" rozwinęła skrzydła i wystartowała ze swoją karierą. Piosenka, którą zaśpiewała na dziecięcej Eurowizji puszczana była w niemalże każdej rozgłośni radiowej, a młoda wokalistka rozpoczęła swoją spektakularną karierę. Jednak wraz z popularnością i fanami pojawiają się również słowa hejtu oraz przeciwnicy, którzy bardzo głośno dają o sobie znać.

Roksana Węgiel pod ostrzałem hejterów

Młodej gwieździe zdążyło się już oberwać za swój wygląd oraz ubrania, które według wielu osób są o zbyt wyzywające jak na jej młody wiek. Inni piszą, że powinna teraz myśleć przede wszystkim o nauce i szkole, a nie koncertach i karierze, na którą przyjdzie czas później.

Nie da się ukryć, że świat show-biznesu jest okrutny i bezlitosny. Wiele gwiazd zostało już przez niego pochłoniętych i nic dziwnego, że niektórzy internauci zwyczajnie martwią się o Roksanę, że sobie nie poradzi. Szczególnie teraz, gdy skupia się na niej cała masa hejtu. Niestety to, co dotąd przeżyła nastolatka to nic w porównaniu z tym, co, teraz dzieje się pod jednym z jej zdjęć.

Chodzi dokładniej o zdjęcie, które zrobiła sobie Roksana z prezydentem oraz jego żoną Agatą Dudą. Widzimy na nim całą trójkę w bardzo dobrych nastrojach i  z szerokimi uśmiechami na twarzach. Prezydent już wcześniej interesował się młodą gwiazdą i między innymi pogratulował jej sukcesów na swoim profilu na Twitterze. Jednak czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod zdjęciem artystki pojawiło się ponad 2 tysiące komentarzy, z czego znacząca większość daleka jest od przychylnych. Oczywiście część internautów staje po stronie Roksany, ale jest to zaledwie garstka osób.

 - I po co Ci takie zdjęcia? Mało hejtu ostatnio dostałaś? - pisze jeden z internautów.

 - Boże. Co za lizydupa... patrzę i mam mdłości... Wstyd na całą Polskę - czytamy.

 - Bardzo zła decyzja!! jak dorośniesz to może zrozumiesz błąd - dodaje kolejny internauta.

Cały czas pojawiają się kolejne komentarze, a te starsze są skrupulatnie kasowane. Jednak po reakcjach oburzonych ludzi widać dokładnie jak wielka ilość ich była.

Roksana Węgiel fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w OBCISŁEJ, czerwonej sukience i wysokich szpilkach! Jest czego zazdrościć prezydentowi
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News