Wyrzucona z Eurowizji Roksana Węgiel pokazała moc. Nagle skradła całe show w Izraelu ośmieszonej Tulii

Wyrzucona z Eurowizji Roksana Węgiel pokazała moc. Nagle skradła całe show w Izraelu ośmieszonej Tulii Źródło: facebook/Bądźmy Razem TVP

Roksana Węgiel wygrała poprzednią edycję Eurowizji junior, dzięki czemu miała mieć okazję wystąpić w trakcie konkursu w Tel-Awiwie. Nastolatka została ostatecznie wyrzucona, ale i tak zrobiła swoje, kradnąc cały show skompromitowanej Tulii, która szybko odpadła z tegorocznej edycji.

Roksana Węgiel miała gościnnie zaśpiewać swoją piosenkę na Eurowizji. Niestety, coś poszło nie tak - organizatorzy poprzestawiali harmonogram występów i 14-latka ostatecznie nie zaśpiewała. Decyzja organizatorów spowodowała w Polsce, zarówno wśród mediów, jak i w środowisku artystycznym niemałe kontrowersje. Mimo to i tak Roksana Węgiel pozostała w centrum uwagi dziennikarzy.

Roksana Węgiel kradnie show Tulii

14-letnia artystka spędzała czas na Eurowizji z innymi muzykami, poznając ich i śpiewając z nimi. Roksana była zawiedziona decyzją organizatorów, mimo odwołanego występu, bawiła się nie najgorzej w towarzystwie innych artystów. Specjalnie dla dziennikarzy, wykonała przed kamerami razem z reprezentującym Polskę zespołem Tulia fragment konkursowego utworu "Pali się (Fire of Love)".

Tym krótkim występem nastoletnia artystka skradła całe show! Na nagraniu wyraźnie słychać, jak głos zaledwie 14-letniej artystki przebija się ponad wokalistki zespołu Tulia! Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Tulia ośmieszona, szybkie odpadnięcie z konkursu

Zespół Tulia został wybrany do występu na Eurowizji w lutym, na wewnętrznych kwalifikacjach przez specjalną komisję telewizyjną TVP. 

- Moim zdaniem Tulia ma duże szanse. Dziewczyny są zespołem, który się niesamowicie wyróżnia. Jestem pewna, że w tym roku na Eurowizji nie będzie drugiego takiego zespołu, tak że, moim zdaniem, no są szanse - powiedziała Roksana Węgiel, trzymając kciuki za koleżanki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, na niewiele się to zdało, w tym roku znów się nie udało. Tym razem było wyjątkowo źle, bo nie udało się zakwalifikować nawet do finału! Utwór "Pali się (Fire of Love)" nie zdobył zbyt wielu pozytywnych głosów na tegorocznej edycji konkursu. Utwór był dodatkiem do rozszerzonej edycji debiutanckiego albumu zespołu. Do konkursu został specjalnie od nowa zaaranżowany i przepisany częściowo po angielsku, co niestety nie wystarczyło, aby przejść do finału konkursu.

Polskim wykonawcom zdarzało się już nie dostać nawet do finału Eurowizji. Do tej pory w półfinałach odpadli Ich Troje w 2006 roku, The Jet Set (2007) i Lidia Kopania (2009).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News