Roksana Węgiel "wulgarna" jak nigdy. Wygląd 14-latki poraził wielu

Roksana Węgiel "wulgarna" jak nigdy. Wygląd 14-latki poraził wielu Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zalicza się już do gwiazd europejskiego formatu. Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ma dopiero 14 lat. W sieci pojawiło się zdjęcie, które internauci uznali za zbyt "wulgarne". Komentarze nie milkną.

Roksana Węgiel jest jedną z najmłodszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wyjątkowy talent wokalny pozwolił jej na osiągnięcie spektakularnych sukcesów w bardzo młodym wieku. Wygrała pierwsza edycję The Voice Kids, a niedługo potem została zwyciężczynią dziecięcej Eurowizji. Popularność wokalistki rośnie z dnia na dzień.

Internauci zwracają uwagę nie tylko na talent młodej piosenkarki. Zdaniem wielu osób Roksana Węgiel ubiera się zbyt odważnie, jak na swój wiek. Pojawiają się opinie, że wybierane przez stylistów kreacje nie są odpowiednie dla wizerunku 14-latki. Zastrzeżenia budzą również teksty jej piosenek, które - według opinii słuchaczy - nie pasują do artystki, która jest jeszcze dzieckiem.

Roksana Węgiel w "wulgarnej" kreacji

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zwyciężczyni Eurowizji dla juniorów chętnie dzieli się kulisami swojej sławy. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie można zobaczyć oryginalne stylizacje gwiazdy. To właśnie one wywołują najbardziej burzliwe dyskusje.

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie młodej piosenkarki zrobione na premierze filmu "Manu. Bądź sobą". Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Internauci znów zwrócili uwagę, że wybrana stylizacja nie jest odpowiednia do wieku, dekolt jest za duży, a cały wizerunek zbyt "wulgarny".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Wygląd 14-latki poraził wiele osób: "Udaje czterdziestkę"

Młoda gwiazda od pewnego czasu musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami ze strony internautów. Wiele osób krytykowało "wulgarny" wizerunek popularnej Roxie:

- Mówisz tak "Bądź sobą", a udajesz jakąś czterdziestkę. To nie jest twój styl. Gdzie się podziała nasz stara kochana Roxie? - zastanawiał się jeden z internautów.

- Strój chyba jednak trochę zbyt odważny jak na nastolatkę - czytamy w innym komentarzu na Instagramie.

- Jest jeszcze dzieckiem, na wyglądanie kobieco będzie mieć jeszcze dużo czasu - napisała inna osoba.

Odważny wizerunek Roksany Węgiel ma również wielu obrońców. Gwiazda z pewnością nie spodziewała się, że każdy jej post będzie wywoływał tak wiele kontrowersji.

Tak wyglądała Roksana Węgiel w stylizacji, którą wiele osób uznało za zbyt "wulgarną":

Instagram/Roxana Węgiel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News