Roksana Węgiel uhonorowana w sposób godny gwiazdy. Pozazdrościć może jej nawet Martyniuk

Roksana Węgiel uhonorowana w sposób godny gwiazdy. Pozazdrościć może jej nawet Martyniuk Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Roksana Węgiel to młoda wokalistka, której popularność z miesiąca na miesiąc rośnie w zadziwiającym tempie. Jej osiągnięcia, a także rzesza fanów, którzy zakochani są w jej twórczości spowodowały, że właśnie uhonorowano ją niczym gwiazdę największego formatu. Tego pozazdrościć jej może nawet Zenek Martyniuk.

Roksana Węgiel to utalentowana, 14-letnia piosenkarka, która pomimo swojego wieku osiągnęła nieprawdopodobnie wiele. Swoją karierę rozpoczęła wygraną w "The Voice Kids", a następnie poznał ją cały świat dzięki zwycięstwu w Eurowizji Junior, gdzie konkurowała z największymi dziecięcymi talentami. Obecnie koncertuje po całej Polsce, a bilety na każdy występ sprzedają się w zaledwie kilka minut. 

Jej twórczość doceniana jest nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. W naszym kraju Roksana ma setki tysięcy fanów, którzy bardzo szybko ją pokochali, a teraz postanowili w specjalny sposób wyróżnić jej osobę na tle pozostałych gwiazd i celebrytów. Tak oddanych fanów mógłby pozazdrościć jej nawet sam Zenek Martyniuk.

Roksana Węgiel ma fanpage prowadzony przez fanów

Gwiazda, która kojarzona jest przede wszystkim z polską wersją "The Voice Kids" doczekała się założenia jej fanowskiego profilu na Instagramie, na którym regularnie pojawiają się nowe publikacje. Co ciekawe profil ten nie jest aktualizowany przez celebrytkę, ale robią to za nią jej fani, którzy na bieżąco wrzucają tam wszystkie najnowsze zdjęcia Roksany Węgiel, a także krótkie transmisje z jej koncertów, a nawet okładki jej płyt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto fani zachęcają innych, aby kupowali jej wydawnictwa, a także wspierali gwiazdę w inny sposób - na przykład kupując bilety na jej koncerty na żywo. Takiej samonapędzającej się promocji mogłyby pozazdrościć jej wszystkie gwiazdy dzisiejszego show biznesu, które nieraz usilnie namawiać muszą swoich fanów, aby ci kupowali ich oryginalne płyty, a nie zaopatrywali się w ich pirackie wersje lub poprzestawali na utworach już opublikowanych w sieci. Niewielu artystów może cieszyć się tak wiernymi fanami, którzy dbają o ich rozpoznawalność i rozwój. 

Roksana Węgiel z pewnością jest szczęśliwa, że ma tak oddanych fanów. Z pewnością wpłynie to niezwykle pozytywnie na dalszy rozwój jej kariery. Wiele osób wróży, że czeka ją wspaniała przyszłość na największych scenach rozsianych po całym globie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News