Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali

Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali Źródło: Screenshot z youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

"The Voice Kids" to program, którego pierwszą zwyciężczynią została Roksana Węgiel, wygrywając ze swoimi konkurentkami z oszałamiającą przewagą. Następnie młoda, wschodząca wtedy gwiazda wygrała Eurowizję Junior, a w ostatnim czasie bezustannie wywołuje kontrowersje i burze w Internecie. Teraz znowu jej kreacja zadziwiła wszystkich.

"The Voice Kids" zwyciężony został już w pierwszej edycji przez Roksanę Węgiel - wówczas zaledwie 13-letnią wokalistkę z Jasła. Od tamtej pory młoda celebrytka nieustannie jest na ustach wszystkich tabloidów, które chętnie rozpisują się na temat jej strojów. Nic dziwnego, bowiem Węgiel lubi wywoływać z ich pomocą kontrowersje w show-biznesie, co teraz udowodniła po raz kolejny.

W czasie jej wywiadu, który przeprowadzono w tzw. "green roomie" podczas trwającego konkursu "Eurowizji", artystka na pierwszy rzut oka zaprezentowała się milionom widzów w dość zwyczajnej stylizacji, która nie wzbudzała większych emocji. Tymczasem okazuje się, że kontrowersyjna część była po prostu zakryta. Gdy fani zobaczyli później całą kreację nie mogli uwierzyć, że ich idolka była aż tak odważna. 

The Voice Kids promowany przez Roksanę Węgiel na Eurowizji

Roksana Węgiel została zaproszona podczas Eurowizji do udzielenia krótkiego wywiadu prowadzącej, która wypytała ją o szczegóły związane z jej własnym występem w Eurowizji Junior. Węgiel dodała także nieco otuchy startującym wokalistom, bowiem widać było, że większość z nich jest naprawdę zestresowana przed wynikami, które lada chwila miały zostać ogłoszone. Przy okazji Roksana była swoistą "ikoną" Eurowizji Junior, w której zaprezentowała się jak profesjonalistka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Nie pokazano tego w telewizji

W trakcie rozmowy mogliśmy podziwiać strój Węgiel, który tym razem zbytnio nie rzucał się w oczy. To dziwne, bowiem ostatnio media nieustannie na tapet biorą jej kreacje, które, zdaniem internautów, są zbyt odważne i zbyt wiele pokazują.

Okazało się, że strój, który Węgiel założyła na Eurowizję, także był szokujący, lecz znaczna jego część została skrzętnie ukryta, być może specjalnie na potrzeby emocji programu w telewizji. Chodzi o dolną część stylizacji Węgiel, której nie było widać, bowiem kamera podczas wywiadu obejmowała tylko górną część jej (resztę zasłaniał stół konferencyjny).

Kreacja jest zadziwiająca i niestandardowa, użytkownicy sieci jednogłośnie jednak twierdzą, że nie ma w niej nic, przez co byłaby potrzeba ukrywania całego stroju w telewizji. 

 - Wow, czadowo! Roxie, jesteś niesamowita. Strój też robi wrażenie, oby tak dalej - brzmi jeden z wielu komentarzy.

Fot. Instagram / TULIA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News