Fan Roksany Węgiel ostro o jej chłopaku. "Takie żałosne, że brak słów"

Fan Roksany Węgiel ostro o jej chłopaku. "Takie żałosne, że brak słów" Źródło: Instragram/roxie-wegiel

Roksana Węgiel często udostępnia posty w swoich mediach społecznościowych. Pod jednym z nich padły ostre słowa krytyki jej chłopaka. Internauta m.in. uznał, że parter 14-latki jest żałosny.

Roksana Węgiel odniosła spektakularny sukces. Szybko stała się bardzo popularna, a jej sława zawędrowała poza granice Polski dzięki zwycięstwu w dziecięcej Eurowizji. Nic dziwnego, 14-latka już może pochwalić się ogromnym talentem i mocnym głosem. Młoda wokalistka ma wielkie szanse zostać gwiazdą światowego formatu.

Media uwielbiają śledzić każdy krok dorastającej gwiazdy, podobnie jak ciągle poszerzające się grono fanów. Nastolatka często jest krytykowana za wybór swoich stylizacji, które określane są jako nieodpowiednie do jej wieku. Tym razem jednak uwaga hejterów skupiła się na partnerze zwyciężczyni The Voice. Kids.

Roksana Węgiel dodała wielkanocny post. Chłopak piosenkarki został w nim ostro skrytykowany

W Lany Poniedziałek Roksana Węgiel dodała na swoim Instagramie post w ekstrawaganckiej kreacji. Biała sukienka z dekoltem na tak zwaną Hiszpankę została ozdobiona wielką kokardą na środku. Ogromna ozdoba przykuwała wzrok kolorowymi grafikami, które ożywiały stonowany kolor kreacji. Do tego laureatka The Voice. Kids wybrała wygodne, sportowe buty.

Ubiór nastolatki wzbudził ogromne emocje, jednak nie aż tak, jak komentarz jej chłopaka. Ukrainiec napisał pod zdjęciem swojej partnerki "Serious girl" oraz dodał kilka grafik, w tym liska i płomień. Roxie postanowiła odpisać "Of course" z emotikoną buziaka na końcu.

Jeden z fanów nie zrozumiał chyba tajemniczej wymiany zdań między zakochanymi i użył bardzo ostrych słów. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji.

Partner Roxie zachował się żałośnie według jednego z internautów. Mocne słowa

Gdy jeden z internautów przeczytał komentarz "Serious girl", postanowił na niego odpowiedzieć. Musiał uznać, że angielski zwrot musi być obraźliwy dla zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji i dał temu wyraz.

- Nie przejmuj się! Jestem z tobą. Te komentarze to są takie żałosne, że brak słów - napisał w odpowiedzi do wcześniejszego komentarza chłopaka piosenkarki.

Internauta musiał nie wiedzieć, że to właśnie partner Roksany Węgiel napisał taką treść i że wokalistka doskonale wie, o co w nim chodzi. Uznał tym samym, że młodzieniec zachował się żałośnie. Hejt jednak nie zraża laureatki The Voice. Kids, która zdaje się z dystansem podchodzić do internetowych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News