Nie cichnie burza wokół Roksany Węgiel. Zwyciężczyni "The Voice Kids" skomentowała swój "odważny" strój

Nie cichnie burza wokół Roksany Węgiel. Zwyciężczyni "The Voice Kids" skomentowała swój "odważny" strój Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się ostatnio coraz częściej negatywne komentarze pod jej adresem. Młoda gwiazda nieustannie zmierza się z krytyką ze strony obserwatorów, którym nie podoba się styl nastolatki. Teraz zdecydowała się zabrać głos.

Roksana Węgiel od kilku miesięcy staje się coraz bardziej popularna. Młoda artystka zasłynęła początkowo dzięki udziałowi w programie "The Vice Kids", a następnie wygranej w dziecięcej wersji Eurowizji. Choć Roksana jest jeszcze bardzo młoda, nie stroni od odważniejszych stylizacji czy kontrowersyjnych wypowiedzi, które zdaniem wielu znacznie bardziej pasowałyby do kogoś z większym doświadczeniem życiowym. Nastolatka, dzięki swojej karierze, której początek mamy możliwość obserwować, zyskała prawdziwą rzeszę fanów. Niestety, zupełnie tak jak każda inna gwiazda show-biznesu, musi zmierzyć się również z prawdziwą falą krytyki, która często może bardzo zaboleć, a z którą tak młodej osobie może być ciężko sobie poradzić. 

Wylała się fala hejtu 

Już jakiś czas temu w sieci wybuchła prawdziwa burza wokół Roksany. Jej obserwatorom nie podoba się jej styl bycia-zbyt wyzywający ubiór i niestosowny tekst piosenki - o czym postanowili ją dosadnie poinformować. Internauci nieustannie zasypują 14-latkę negatywnymi, często wulgarnymi komentarzami, oznajmiając jej, że jest zdecydowanie za młoda na taki styl i stara na siłę się postarzeć. 

Dodatkowym zapalnikiem okazała się ostatnia stylizacja nastolatki, która odsłaniała naprawdę wiele. Chwilę po zamieszczeniu zdjęcia, hejterzy ruszyli do boju. Sama Roksana przez długi czas nie reagowała na zaczepki i prowokacje ze strony obserwatorów, jednak 14-letnia dziewczynka ma swoje granice i wie, że kiedyś musi nadjeść ten czas, w którym wreszcie odpowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Roksana Węgiel odpowiada swoim hejterom 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów młoda piosenkarka miała okazję do tego, by wypowiedzieć się na temat oburzenia wokół jej osoby. 14-latka odpowiedziała nie tylko dziennikarzowi, ale przede wszystkim swoim hejterom, dlaczego się zmienia.  

- Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat. Wyglądałam inaczej. Teraz mam 14 lat. Przecież to czas, w którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o fizyczne zmiany - wyznaje. 

Co więcej, nastolatka zdaje się szczególnie nie przejmować negatywnymi komentarzami pod swoim adresem. Wie, że prócz swoich "anty-fanów", ma również tych najprawdziwszych, którzy ją wspierają i chętnie zamieszczają w komentarzach pod jej zdjęciami kilka miłych słów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News