Roksana Węgiel pokazała swojego chłopaka. Gwiazdka oszalała na jego punkcie

Roksana Węgiel pokazała swojego chłopaka. Gwiazdka oszalała na jego punkcie

Roksana Węgiel szturmem podbija polską scenę muzyczną oraz media społecznościowe. Teraz młoda gwiazda pochwaliła się przed internautami swoim chłopakiem.

Roksana Węgiel zaistniała głównie poprzez program "The voice kids", którym jurorzy oraz widownia momentalnie pokochali ją za niezwykły głos, oraz warsztat wokalny. W tym momencie, przez młodą wokalistką otworzyły się drzwi do zawrotnej kariery, a jej następny sukces znacząco przewyższa udział w programie stacji TVP. Roksana została zwyciężczynią zeszłorocznej dziecięcej Eurowizji. Podczas swojego występu zaśpiewała piosenkę "Anyone I want to be", który teraz puszczany jest w każdej stacji radiowej. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, co doskonale widać po jednym ze zdjęć artystki.

Roksana Węgiel pochwaliła się chłopakiem

Nastolatka ma teraz bez wątpienia bardzo dużo na głowie. Roksana cały czas pracuje nad swoją debiutancką płytą, chodzi do szkoły oraz prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie na samym Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona internautów. Dodatkowo to właśnie przez swój profil na tym portalu Roksana wyznała, kto jest jej miłością. Piosenkarka poprzez swoje instastories odpowiadała na pytania wielbicieli, a jedna z fanek zapytała, czy piosenkarka ma chłopaka. Roksana Węgiel wprost odpowiedziała, że tak i okazało się, że wybrankiem jej serca jest Daniel Yastremski, którego poznała właśnie podczas Eurowizji. Wtedy nastolatkowie były jeszcze rywalami, ale wygląda na to, że połączyło ich coś więcej niż tylko miłość do muzyki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu ujawniła się z miłością

Wokalistka publikowała już wcześniej zdjęcia w towarzystwie Daniela, ale dopiero teraz postanowiła oficjalnie przyznać się do tego, co ich łączy. Fani artystki są wprost zachwyceni tą informacją co doskonale widać po ich komentarzach. - Mega do siebie pasujecie - pisze jedna z internautek. Po wspólnych zdjęciach młodych artystów widać, że są w sobie zakochani po uszy. Jednak takie są prawa młodzieńczej miłości, miejmy nadzieję, że ich uczucie przetrwa i Roksana będzie bardzo szczęśliwa ze swoim ukochanym. Cała redakcja Pikio.pl trzyma za nich kciuki. screen instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ogromny sukces gwiazdora „Top Model”. Gratulują mu wszyscy
  2. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie, które wryło widzów w ziemię. Tego nie spodziewał się nikt
  3. Aktorka M jak Miłość zdradza kulisy swojej życiowej tragedii. Dostała „prztyczka od Boga”
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  Następny artykuł