14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala

14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala Źródło: YouTube - ESKA

Roksana Węgiel należy do najlepiej zarabiających polskich gwiazd i nie przeszkadza jej w tym bardzo młody wiek. Okazuje się, że pojedynczy jej koncert kosztuje krocie.

Roksana Węgiel dorobiła się ogromnej popularności dzięki występom w juniorskiej edycji programu "The Voice Kids" oraz na Eurowizji dla dzieci. Zwyciężyła zarówno w popularnym programie, jak i w konkursie dla młodych wykonawców organizowanym w Izraelu, dzięki czemu możemy mówić, że już niebawem o talencie młodej Polki mówić się będzie nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie.

Wiele osób zastanawia się, ile może zarabiać Roksana Węgiel wobec tak wielkiego zainteresowania jej koncertami. Okazuje się, że kwoty te są naprawdę wysokie, dzięki czemu dziś możemy mówić, że mimo wieku piosenkarka zarabia już ogromne kwoty i może być traktowana jak osoba należąca do grona największych polskich gwiazd.

Roksana Węgiel zarabia ogromne pieniądze

Jak się dowiedzieliśmy z kilku wcześniejszych wywiadów, Roksana Węgiel nie otrzymuje pieniędzy, które należą jej się za liczne występy. Nastolatka przyznawała, że jak na razie wszystko zbiera jej mama, a pieniądze trafią na jej konto, aby mogła je spożytkować, gdy skończy 18 lat. Wiele osób zastanawiało się, czy w tym przypadku możemy mówić o wysokich kwotach. Okazuje się, że mogą one zaskoczyć wielu z nas.

Za każdy koncert Węgiel otrzymywać ma 20 tysięcy złotych. Liczne występy sprawiły, że piosenkarka trafiła do grona najbardziej rozchwytywanych artystek i nie zapowiada się, by miało to ulec zmianie.

Roksana Węgiel należy do czołówki polskich gwiazd

Co ciekawe, inni celebryci również mogą liczyć na dodatkowe zajęcia, które przynoszą im wielkie przychody. Przykładem jest Cezary Żak. Aktor znany z występów w polskich serialach jest współwłaścicielem szkoły językowej w Gliwicach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda z kolei jest właścicielką hotelu pod Kluczborkiem, co również daje jej wiele pieniędzy. Gwiazdy regularnie udowadniają, że jeżeli z jakiegoś powodu przyjdzie im przedwcześnie zakończyć kariery, to będą potrafili odnaleźć się w świecie biznesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Gdy policja weszła do domu bliźniaki leżały w łóżeczku. Nie żyją, ciężko się otrząsnąć po tym, co zrobiła ich mama
  4. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  5. Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej
  6. Myślała, że trafiła na prawdziwy ideał. Po ślubie jednak wyszło z niego wszystko, co

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News