Ujawniono, ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor. Są dziećmi, a zgarniają astronomiczne kwoty

Ujawniono, ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor. Są dziećmi, a zgarniają astronomiczne kwoty Źródło: .

Zarówno Roksana Węgiel, jak i Viki Gabor nie mają jeszcze 15 lat, a już dorobiły się fortuny. Imponujące, w jak błyskawicznym tempie młode gwiazdy zarobiły tyle pieniędzy. Ujawniamy zarobki najbardziej znanych nastolatek w Polsce.

Roksana Węgiel i Viki Gabor to dwie nastolatki uwielbiane przez młodzież. Ze względu na popularność mogą liczyć na wysokie gaże koncertowe. Obie dziewczyny mają ogromny sukces na swoim koncie - wygrały Eurowizję Junior, co otworzyło im drzwi do spektakularnej kariery. Zarówno Roxie, jak i Viki ciężko pracują, przez co mają nauczanie indywidualne. Roksana nie byłaby w stanie chodzić do szkoły, biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku aż dwie stacje zaprosiły ją na wspólne kolędowanie. Fani mogli zobaczyć ją w Polsacie i w TVP. 

Roksana Węgiel dzięki koncertom zarabia krocie

Jak zdradza osoba, która współpracowała z wokalistką, Roksana za jeden koncert jest w stanie zarobić nawet 30 tysięcy złotych. To spora stawka, bo dla porównania tyle samo zarabia niezwykle popularny gwiazdor disco polo Zenon Martyniuk. Roxie jeszcze w grudniu ma zarezerwowanych kilkanaście terminów koncertów na 2020 rok. Ich liczba z pewnością wzrośnie. W grę wchodzi także reklamowanie produktów. Informator serwisu Fakt twierdzi, że przy negocjacjach reklamowych z Roksaną trzeba liczyć się przynajmniej ze stawkami rzędu 200-300 tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarobki 12-letniej Viki Gabor

Wiktoria w świadomości Polaków zaistniała zaledwie miesiąc temu, kiedy piosenką "Superhero" o katastrofie klimatycznej wygrała tegoroczną Eurowizję Junior w Gliwicach. Co prawda wschodząca gwiazda nie może jeszcze liczyć na takie stawki jak jej koleżanka, ale za zaśpiewanie 2-3 piosenek zarabia między 10 a 20 tysiącami złotych. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę fakt, że tak krótko cieszy się uznaniem polskiej widowni.

Dzisiaj grzeje: 1.Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu

2. Przyjaciółka z "Rancza" opublikowała zdjęcie Królikowskiego. Widok wyciska łzy z oczu, słowa przeszywają serce

Póki co obie nastolatki przygotowują się do występów podczas Sylwestra z TVP w Zakopanem. Wystąpią one u boku największych polskich gwiazd. Viki wystąpi tylko w Zakopanem, natomiast Roksana dostała zaproszenie zarówno od TVP, jak i na imprezę dla młodzieży organizowaną w Gdańsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Podchodzi do bezdomnego psa i robi rzecz, która nie mieści się w głowie. Nie wiedziała, że wszystko się nagrywa
  4. Przez lekarza niechcący zgwałcili swoje dziecko. Teraz ostrzegają innych rodziców
  5. Tego już za wiele, Hanna Lis jest wściekła. W ostrych słowach skomentowała zachowanie pracodawcy męża

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News