Gwiazdor TVP zdradził tajemnicę na temat Viki Gabor. Roksana Węgiel może być niepocieszona

Gwiazdor TVP zdradził tajemnicę na temat Viki Gabor. Roksana Węgiel może być niepocieszona Źródło: YouTube - JastrzabPost

Roksana Węgiel rok temu wygrała Eurowizję Junior, a teraz jej wyczyn powtórzyła 12-letnia Viki Gabor. Rafał Brzozowski, gwiazdor TVP, ujawnił plany wobec kariery tych młodych dziewczyn.

Roksana Węgiel musi zmierzyć się z falą komentarzy na jej temat. Wygrana Viki Gabor podczas tegorocznej edycji Eurowizji Junior odbiła się w mediach szerokim echem. W świetle tego świeżego sukcesu, Roxie jest porównywana z tegoroczną zwyciężczynią. To dopiero początek wielkiej kariery wschodzącej gwiazdy muzyki. Rafał Brzozowski postanowił podzielić się w mediach planami wobec 12-letniej wokalistki.

Roksana Węgiel może czuć się zagrożona

Wygrana w tak prestiżowym konkursie otworzyła Viki wiele możliwości do zrobienia wielkiej kariery. Jej menadżer ma już opracowany plan działania. Jak się okazuje, jednym z punktów na jego liście jest zmiana największej gwiazdy wśród dzieci i młodzieży. Roksana Węgiel i jej pozycja, na którą pracowała przez ostatni rok, jest więc zagrożona. Rafał Brzozowski w wywiadzie z Jastrząb Post opowiada o szczegółach planu menadżera Viki Gabor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uważaj, jak Viki pójdzie do góry. Roksana super, ale Viki pójdzie daleko - cytuje menadżera Rafał Brzozowski. 

- Dzisiaj zobaczyłem głosowanie jury i po siódmym państwie byliśmy na drugim miejscu. Nawet jeśli byłoby drugie miejsce to byłaby to sytuacja niesamowita. Po głosowaniu jurorów byliśmy na drugim miejscu za Kazachstanem, przewaga była 20 punktów i nagle Ida czyta te wszystkie wyniki i szał w studiu - wszyscy krzyczą, śpiewają. Nie wiedziałem, co mam powiedzieć. To było coś niewiarygodnego, ja nie mogłem w to uwierzyć. To jest historyczny moment. Pierwszy raz w historii Eurowizji zdarzyło się, żeby państwo wygrywało drugi raz z rzędu - tak piosenkarz wspomina minione wydarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Roksana Węgiel musi być czujna

Cały świat jest zachwycony wykonaniem Viki Gabor, ciągle ze wszystkich stron spływają gratulacje. Nie wiadomo, co to wszystko oznacza dla Roxie. Roksana Węgiel musi być czujna i nie dać się zrzucić z ciężko wypracowanej pozycji i tytułu najbardziej rozpoznawalnej gwiazdy wśród młodych osób. W końcu do tej pory to ona widniała na większości bilbordów adresowanych do młodzieży.

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł