Nie wyłączyli Roksanie Węgiel mikrofonu. Wszyscy usłyszeli, co wypaliła do Viki po ogłoszeniu wyników

Nie wyłączyli Roksanie Węgiel mikrofonu. Wszyscy usłyszeli, co wypaliła do Viki po ogłoszeniu wyników Źródło: Twitter

Roksana Węgiel w zeszłym roku podbiła serca jurorów i telewidzów Eurowizji Junior. W tym roku trofeum przejęła od niej inna koleżanka z Polski, 12-letnia Viki Gabor. Roksana Węgiel nie ukrywała swojego poruszenia. Jej komentarz mogli usłyszeć wszyscy, bo nikt nie pomyślał, aby wyłączyć jej mikrofon.

Roksana Węgiel została twarzą nowej polskiej muzyki po tym, jak w zeszłym roku odniosła ogromny sukces w konkursie Eurowizja Junior. W tym roku jej wyczyn powtórzyła 12-letnia Viki Gabor z piosenką "Superhero".

Dziewczyna zdeklasowała swoich przeciwników i po bardzo emocjonującym głosowaniu stanęła na podium. Roksana Węgiel jako zwyciężczyni poprzedniej edycji miała wręczyć jej trofeum. Gdy znalazła się obok nowej zwyciężczyni, nie mogła się powstrzymać i powiedziała trzy słowa, które zdradziły, co naprawdę myśli o wygranej Viki Gabor.

Roksana Węgiel przekazała trofeum młodszej koleżance

To bardzo ważny moment dla polskiej muzyki. Po raz pierwszy w historii zdarzyło się, aby jeden kraj drugi raz z rzędu wygrał ten konkurs. Świadczy to o tym, że naprawdę coś się zmieniło i polskie dzieci więcej czasu poświęcają rozwijaniu swoich pasji. Dorośli też coraz poważniej patrzą na młodociane gwiazdy, zwłaszcza że ich aranżacje muzyczne nieraz w niczym nie ustępują tym przygotowanym przez starszych kolegów po fachu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor wykonaniem "Superhero" pokazała, że nawet tak młoda wykonawczyni może popisać się pełną siłą głosu. Roksana Węgiel przyglądała się jej zza kulis i z pewnością wyciągnęła własne wnioski - być może rośnie jej konkurentka. Chociaż przedtem fani mogli wiele spekulować, gwiazda ucięła wszystkie dyskusje, gdy przy wręczaniu młodej zwyciężczyni nagrody wymsknęły jej się trzy słowa. Ponieważ realizatorzy programu nie wyłączyli jej mikrofonu, wszyscy mieli okazję je usłyszeć.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Viki Gabor na wszystkich zrobiła wielkie wrażenie

- Kurde, ale czad - powiedziała Roksana Węgiel swojej młodszej koleżance po jej wygranej w konkursie Eurowizji Junior. 

Jej komentarz ujawnił wiele spraw - między innymi to, że chociaż i Roksana Węgiel, i Viki Gabor są teraz gwiazdami, są wciąż bardzo młode i podchodzą do swoich karier niesamowicie emocjonalnie. A także do tego, że tak młodych ludzi pasja bardziej łączy, niż dzieli. Być może nadejdzie jeszcze czas, kiedy młode wykonawczynie będą ze sobą zaciekle konkurować, ale z pewnością nie zdarzy się to w najbliższym czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: jastrząb post

Następny artykuł