Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych Źródło: youtube.com/play

Roksana Węgiel jest tematem numer jeden w polskim internecie. Od kilku dni na Facebooku krąży fotomontaż słynnej piosenkarki, która miała być obmacywana przez słynnego rapera. Zdjęcie jest oczywistym, choć niesmacznym żartem, a liczba osób, które dały się zmanipulować, jest wprost zastraszająca.

Roksana Węgiel nie od dziś zyskuje sobie opinię prawdziwej skandalistki. Fani artystki często zarzucali jej odważne i kontrowersyjne zachowania. Miłośnicy mieli pretensje do gwiazdy o jej obcisłe stroje, piosenki z podtekstami seksualnymi i skandalizujące wypowiedzi. Prawdziwa burza wybuchła jednak dopiero kilka dni temu, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie zwyciężczyni "The Voice Kids" u boku amerykańskiego rapera. Wiele osób zdało sobie sprawę, że to fotomontaż, ale duża część dała się nabrać na ten wyjątkowo niesmaczny kawał.

Roksana Węgiel krytykowana przez internautów. Wszystko przez nieśmieszny żart

Na fotografii, która wzburzyła opinię publiczną, Węgiel prezentuje się w objęciach nieżyjącego już rapera Lil Peepa. Dużo fanów od razu poznało się na tym, że to fotomontaż, ponieważ Amerykanin już nie żyje i nie ma wątpliwości, że nie był w stanie zrobić sobie obscenicznej fotografii z Polką.

Przez niektórych zdjęcie zostało odebrane jednak zupełnie inaczej. Fani dopatrywali się kolejnego skandalicznego zachowania młodej Polki. Na Węgiel wylała się prawdziwa fala hejtu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci dali się zmanipulować

Czytając fora internetowe, gdzie pojawiła się fotografia, można wyczuć prawdziwą mowę nienawiści. Epitety skierowane w stronę Węgiel i porównania jej do kobiety lekkich obyczajów to jedne z najłagodniejszych skierowanych w stronę artystki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Sama Węgiel nie skomentowała jeszcze fotomontażu, ale wprost ciężko wyobrazić sobie, jak musiała na niego zareagować. Sama wszak ma ledwie 14 lat i mimo kontrowersyjnego zachowania jest nadal tylko nastolatką, która już w tak młodym wieku musi się mierzyć z kpinami i hejtem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się 40 NOWYCH PODATKÓW. Wiele osób straci mnóstwo pieniędzy
  2. Rodzice zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy odkryli, co niania robi bliźniakom, popłakali się
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg
     

Źródło: Antyfake

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News