Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką

Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką Źródło: youtube/ Reżyser Życia

Roksana Węgiel momentalnie zalała się łzami. Młoda wokalistka pojawiła się w filmie, w którym niespodziewanie wszystkich przepełniły przykre emocje.

Roksana Węgiel nie jest już tą samą, nieśmiałą nastolatką, którą była na początku swojej kariery. Choć Roxie ma zaledwie 15 lat, wydaje się dojrzałą i świadomą otoczenia osobą. Brylując w często brutalnym świecie show-biznesu piosenkarka musi stawiać czoła krytyce, która niekiedy nie ustaje tygodniami, a nawet miesiącami. Tym razem Roksana nie kryła w sobie emocji: stojąc przed wszystkim po jej policzkach popłynęły łzy. Film rozrywa serce na kawałki. 

Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami 

15-letnia zwyciężczyni "The Voice Kids" wystąpiła gościnnie w filmie twórcy "Reżyser Życia", gdzie zagrała u boku m.in. Anny Dereszowskiej. Materiał poruszał problem depresji wśród nastolatków, która niestety z roku na rok dotyka coraz więcej młodych osób. Niespełna 16-minutowy film "Znikające dzieci. Nastoletnia depresja" przedstawił historię lekceważonej przez otoczenie Oli, która nie potrafiła mówić o swoich problemach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, zamiast czułości matki i wsparcia ze strony siostry, nastolatka otrzymała hejt rówieśników, z którym z czasem przestała sobie radzić. Reżyser Życie w brutalny sposób przedstawił, że choć często udaje się uniknąć najgorszego, w tym wypadku brak uwagi doprowadził do samobójstwa. W ostatnich minutach materiału Roksana Węgiel, grająca przyjaciółkę Oli, odczytała przykre słowa napisanej przez nią piosenki, zalewając się przy tym łzami.

Dzisiaj grzeje: 1. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

- Chciałam zniknąć najszybciej jak się da. Zniknąć, by nie szukał mnie świat - odczytała Roksana. Twórca filmu zwrócił uwagę, że jedynie w roku 2018 aż 746 nastolatków próbowało odebrać sobie życie, a 97 niestety się to udało. Co gorsza, bilans rośnie z każdym rokiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Pozornie zupełnie normalne zdjęcie rodziny skrywa ogromna tajemnicę. Każdy, kto się przyjrzy, ma ciarki na plecach
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Pijemy ją codziennie, sieje w naszych organizmach spustoszenie. Mimo wszystko wielu ją uwielbia
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News