Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości

Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości Źródło: screen / Pytanie na Śniadanie

Roksana Węgiel oficjalnie skomentowała doniesienia o zawieszeniu swojej kariery muzycznej. Wielbiciele młodej wokalistki z niecierpliwością czekali na jej oświadczenie.

Roksana Węgiel stała się niezwykle popularna i ma wielu fanów, którzy z niepokojem śledzą jej ostatnie poczynania. Niedawno młoda wokalistka oficjalnie skomentowała medialne doniesienia o zawieszeniu swojej kariery muzycznej. Jej słowa wywołały spore poruszenie wśród wielbicieli. 

Roksana Węgiel skomentowała informacje o zawieszeniu kariery

Niedawno w mediach pojawiły się plotki o tym, że młoda gwiazda postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną i wycofać się na jakiś czas z show-biznesu. Wszystko przez kilka słów, które powiedziała w jednym z wywiadów. Nastoletnia wokalistka wyznała, że będzie miała kolejnego brata, dlatego planuje przerwę w koncertowaniu.

- Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim - powiedziała w wywiadzie dla "Flesza".

To zasiało ziarno niepewności wśród fanów wokalistki, tym bardziej, że młoda gwiazda jest niezwykle przywiązana do swojej rodziny i nigdy nie ukrywała, że jest ona dla niej najważniejsza. Mama i tata zawsze wspierają ją za kulisami w czasie koncertów. Dlatego wielbiciele nastolatki z  niepokojem oczekiwali od niej wyjaśnień w sprawie przerwy, którą zaplanowała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel uspokoiła zdenerwowanych fanów

Teraz 15-latka oficjalnie skomentowała doniesienia o swojej przerwie w karierze. Przyznała, że to bzdura i wcale nie planuje zniknięcia z muzycznej sceny. 

- To ściema. W tych zimowych miesiącach się generalnie mniej dzieje. Poszła plotka, rozprzestrzeniła się po sieci, ale ja nie zamierzam sobie robić przerwy. Teraz nie mam po prostu tak wielu koncertów, jak to w okresie zimowym bywa - powiedziała Roxie Węgiel.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Wzruszający i poruszający moment
2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Obecnie wokalistka na koncertach promuje swoją debiutancką płytę pt. "Roksana Węgiel". Znajduje się na niej 13 utworów, m.in. "Anyone I Want to Be", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News