Co za wykonanie. "Cicha noc" śpiewana przez Roksanę Węgiel, są dreszcze

Co za wykonanie. "Cicha noc" śpiewana przez Roksanę Węgiel, są dreszcze Źródło: YouTube / DJ Marvel

Roksana Węgiel z okazji świąt Bożego Narodzenia zaśpiewała najpopularniejszą kolędę. Jej wykonanie jest niesamowite i podbija serca internautów. Film na YouTubie bije rekordy wyświetleń.

Roksana Węgiel wykonaniem kolędy "Cicha noc" w ostatnie święta Bożego Narodzenia powaliła na kolana miliony widzów z całej Polski. Nagranie trafiło do sieci i w serwisie YouTube ma obecnie prawie 400 tysięcy odsłon. Jak się okazuje, w tym roku również będziemy mieli okazję usłyszeć 14-letnią gwiazdę w ramach "Wielkiego kolędowania z Polsatem".

Roksana Węgiel w tym roku również będzie śpiewała kolędy

Co roku o tej porze różne stacje telewizyjne przygotowują dla widzów specjalne wydania programów ze świątecznymi koncertami kolęd, które wykonują najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku również przygotowały szereg tego typu widowisk. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje "Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa 2019". Tegoroczny koncert odbędzie się w barokowym kościele na warszawskich Bielanach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do udziału w tworzeniu tego spektakularnego widowiska Polsat zaprosił artystów uwielbianych przez widzów w każdym wieku. Usłyszymy najpiękniejsze kolędy: "Cichą noc", "Przybieżeli do Betlejem", "Gdy się Chrystus rodzi", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Anioł Pasterzom mówił" czy "Mędrcy świata monarchowie" w wykonaniu znanych i lubianych wokalistów. Nie zabraknie między innymi: Ireny Santor, Cleo, Justyny Steczkowkiej, Edyty Bartosiewicz, Pawła Domagały, Krzysztofa Cugowskiego, Braci Golec, a także Sebastiana Karpiel-Bułecki w towarzystwie górali. Widowisko poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Wśród gwiazd pojawi się także najmłodsza wokalistka, niespełna 15-letnia Roskana Węgiel. To właśnie jej występu najmłodsza widownia oczekuje najbardziej.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią WSZYSTKO
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

"Cicha noc" w wykonaniu Roksany Węgiel powala na kolana

Zeszłoroczne nagranie kolędy "Cicha noc" zaśpiewanej przez zwyciężczynię Eurowizji Junior zostało opublikowane 25 grudnia 2018 roku, ale cieszy się niesłabnącą popularnością. Wiele osób w okresie przedświątecznym przypomniało sobie ten fantastyczny filmik, o czym dają znać w komentarzach na YouTubie. "Cicha noc" w wykonaniu Roxie dosłownie zwala z nóg. Zobaczcie sami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News