14-letnia Roksana Węgiel podała tytuł swojej ulubionej bajki z dzieciństwa. Starsi ludzie mocno się zdziwią

14-letnia Roksana Węgiel podała tytuł swojej ulubionej bajki z dzieciństwa. Starsi ludzie mocno się zdziwią Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i często wchodzi w interakcje ze swoimi fanami. 14-letnia gwiazda postanowiła podzielił się z internautami tytułem swojej ulubionej bajki z dzieciństwa. Jej wybór być może zaskoczy wiele osób.

Roksana Węgiel jest jeszcze nastolatką a już zrobiła ogromne zamieszanie na polskim rynku muzycznym. 14-letnia celebrytka, która coraz bardziej rozkręca swoją karierę, lubi dzielić się z fanami informacjami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Wokalistka wyjawiła właśnie, jaką bajkę najbardziej lubiła oglądać, kiedy była mała. Jej wybór pewnie zaskoczy część osób. 

Roksana Węgiel zdradza tajemnice swojego dzieciństwa 

Roksana Węgiel musiała w pewnym sensie szybko wydorośleć. W końcu kariera muzyczna, to poważna sprawa, która wymaga ogromnego poświęcenia i dużych nakładów pracy. Celebrytka przyznała niedawno, że przez swoje muzyczne obowiązki, nie ma za bardzo czasu na naukę. 

Jej dzieciństwo, tak jak w przypadku wielu młodocianych gwiazd, skończyło się wcześniej. Roksana Węgiel za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tytułem swojej ulubionej bajki, którą najchętniej oglądała, jak była mała. Starsze pokolenie może być zdziwione tym, na co się zdecydowała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oryginalny wybór gwiazdy 

To, co oglądają i czym interesują się dzieci zmienia się błyskawicznie. Rodzicom często bardzo trudno nadążyć nad rówieśniczymi modami, które panują w szkołach podstawowych. Tak samo jest z bajkami, za którymi szaleje młodsze pokolenie. 

Roksana Węgiel zdecydowała się na swoim profilu na Instagramie zapytać fanów o ich ulubioną bajkę z dzieciństwa. Jednocześnie zdradziła tytuł produkcji, którą ona kocha najbardziej. Warto przypomnieć, że wielbiciele wokalistki, jak i sama celebrytka, stosunkowo niedawno wyszli z etapu dzieciństwa. Roksana Węgiel przyznała, że najbardziej lubi SpongeBob'a. Fabuła tej bajki koncentruje się na zabawnych perypetiach pozytywnie nastawionej do świata gąbki morskiej z wyglądu przypominającej gąbkę kuchenną.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Wybór akurat tej kreskówki może być sporym zdziwieniem dla starszych osób. Najprawdopodobniej nie znają oni bowiem tej bajki a ich wyobrażenie o tym, co oglądają obecnie dzieci jest dosyć mgliste. Być może stawialiby raczej na to, że Roksana Węgiel najbardziej lubi filmy produkcji Disney'a, bo swojego czasu to one nie miały sobie równych, jeżeli chodzi o popularność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. TVP w ostatniej chwili zmieniła program i plan transmisji. Z powodu nagłych tragicznych wydarzeń w Polsce
  4. Morawiecki zdradził prawdę o zdrowiu ojca. Są powody do obaw
  5. Pies wiedział, że to jest zakazane, ale nie wiedział o ukrytej kamerze. Gdy pani wyszła, zaczęło się

Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Następny artykuł