39-letnia gwiazda disco polo wczoraj w nocy na Narodowym odsłoniła wszystkie zgrabności. Ubrała się jak 14-letnia Roksana Węgiel

39-letnia gwiazda disco polo wczoraj w nocy na Narodowym odsłoniła wszystkie zgrabności. Ubrała się jak 14-letnia Roksana Węgiel Źródło: Instagram/Agnieszka Drewnicka

Roksana Węgiel powoli staje się krajową ikoną. 14-letnia gwiazda czaruje nie tylko głosem, ale też dobrym gustem, który staje się inspiracją dla jej starszych koleżanek z branży. 39-letnia wokalistka disco polo postawiła na identyczną stylizację podczas swojego występu na Narodowym.

Roksana Węgiel zwraca na siebie uwagę wyjątkowym głosem i niebanalną urodą. Coraz częściej wybrane przez młoda piosenkarkę kreacje zdobywają uznanie jej fanek. 39-letnia gwiazda disco polo dzieli modowe sympatie z nastolatką. Wczoraj podczas koncertu na Narodowym wystąpiła w niemal takiej samej sukience, jaką Roksana założyła na sopockim festiwalu w Operze Leśnej.

Roksana Węgiel na topie

Roksana Węgiel ponad miesiąc temu świeciła triumfy na osławionym sopockim festiwalu Top of the Top w Operze Leśnej. Wystąpiła obok takich gwiazd jak Ewa Farna, Kayah czy Edyta Górniak. Uwagę uczestników wydarzenia przykuły również stroje nastoletniej artystki. Roksana ubrała niebieską sukienkę z sopockiej sceny również podczas swojego występu w "Pytaniu na śniadanie". Jej kreacja stała się rozpoznawalna, a fanki wypytywały wokalistkę gdzie zakupiła swoją stylizację. Nie tylko one zakochały się w kolorze i oryginalnym kroju asymetrycznej sukienki.

Wczorajszej nocy na Stadionie Narodowym zaprezentowały się najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny disco polo. Wykonały swoje największe hity przed rozentuzjazmowanym tłumem. Wśród wokalistów pojawiła się Agnieszka Drewnicka. 39-letnia piosenkarka wybrała błyszczącą niebieską sukienkę, do złudzenia przypominającą wcześniejszą kreację Roksany. Wykrojony, odsłaniający brzuch strój idealnie podkreślił nienaganną sylwetkę gwiazdy, która pomimo swojego wieku może poszczycić się ciałem nastolatki. Być może właśnie dlatego zdecydowała się na stylizację ubóstwianą przez niedorosłe pokolenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Roksana Węgiel dyktatorką mody

Na pierwszy rzut oka tylko srebrne szpilki Drewnickiej i ciężkie botki Roksany odróżniały od siebie ich stylizację. Chociaż obie panie do swoich sukienek dobrały inne dodatki, zdecydowanie mogą razem robić zakupy. Zbieżność sceniczno-modowych gustów jest w ich wypadku zaskakująca. Zarówno festiwal Top of the Top, jak i Roztańczony Narodowy mają rzeszę fanów, a niebieska kreacja podbiła już serca wielu uczestniczek obu wydarzeń. Czyżby Roksana Węgiel planowała zostać dyktatorką mody?

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Młoda gwiazda ciągle błyszczy udanymi stylizacjami. Jej sukienki mają w sobie sceniczny pazur, a jednocześnie wyjątkowo pasują do wieku wokalistki. Umiejętność trafnego dobierania strojów na pewno przyda się Roksanie w przyszłych latach kariery. Kreacje młodej gwiazdy są ponadczasowe i mają swoje zwolenniczki nawet w przedstawicielkach innego pokolenia, co widać na przykładzie Agnieszki Drewnickiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Panna młoda zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci narzeczony znalazł w jej telefonie jedno zdjęcie
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

źródło: jastrząb post

Następny artykuł