Burza pod zdjęciem Roksany Węgiel w cekinowej sukience, to już za wiele dla nawet dla fanów. "Zapomniała że ciuchy zakłada się większe"

Burza pod zdjęciem Roksany Węgiel w cekinowej sukience, to już za wiele dla nawet dla fanów. "Zapomniała że ciuchy zakłada się większe" Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel po raz kolejny wywołała w mediach wielką burzę. Wystarczyło jej jedno zdjęcie, by w sieci aż zawrzało, a internauci zalali ją falą hejtu. Chodzi o jej cekinową sukienkę, która nie wszystkim przypadła do gustu.

Roksana Węgiel, mimo swojego młodego wieku, może poszczycić się licznymi osiągnięciami, a co za tym idzie, pokaźnymi zarobkami. 14-latka łączy pracę ze szkołą i nie zaniedbując swoich obowiązków, prężnie działa nad rozwojem wokalnej kariery i regularnie koncertuje. 14-latka stara się nadążać za scenicznymi trendami i co rusz pokazuje się w odważnych stylizacjach, które zdaniem fanów, zupełnie nie pasują do jej wieku. Twierdzą, że nastolatka odsłania zdecydowanie za dużo i wygląda zbyt wyzywająco. Roksana nie przejmuje się jednak negatywnymi opiniami i wciąż chętnie chwali się swoimi stylizacjami. 

Roksana Węgiel w cekinowej sukience 

Zwyciężczyni "The Voice Kids" nie zwalnia tempa i podejmuje się coraz nowszych projektów, które wplata w swój czas wolny poza szkołą. We wszystkim pomagają jej rodzice, którzy osobiście pilnują, by córka nie opuściła się w nauce. Na szczęście 14-latce świetnie to wychodzi, dlatego wciąż może korzystać z kolejnych ofert, które pozwalają jej rozwinąć skrzydła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że po stanięciu na podium w dziecięcej wersji Eurowizji, to właśnie jej zaproponowano rolę prowadzącej kolejnej edycji. Roksana Węgiel nie ukrywała tego przed fanami i z dumą zdradzała najświeższe nowinki z przygotowań. Wreszcie nadszedł ten wielki, przełomy w jej karierze dzień, czym nie omieszkała pochwalić się na swoim Instagramie. Z uśmiechem na ustach zapozowała w obcisłej, cekinowej sukience i białych botkach za kostkę. Kontrastowo, ale modnie. 

- Eurowizja Junior oficjalnie rozpoczęta - podpisała. 

Dla jej fanów to zbyt wiele, wybuchła wielka burza 

O ile kreacja Roksany robi wrażenie, fani znów stwierdzili, że o wiele większe robiłaby na kimś nieco starszym. Zwrócili uwagę, że sukienka jest za krótka i po raz kolejny nieodpowiednia, jak dla 14-latki. Wybuchła burza, w której nie szczędzili krytycznych słów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Za 10 lat będziesz super, teraz jesteś trochę za młoda - twierdzi obserwatorka. 

- Uu.. nauka z Photoshopem - dodaje zgryźliwie kolejna. 

- Wyglądasz, jak jedna moja koleżanka, która jest prostytutka - pisze jeszcze inna. 

- Okropnie wyszłaś Roksanka - wyznaje fanka. 

- Zapomniała że ciuchy zakłada się większe - czytamy.

instagram/roxie_wegiel/

instagram/roxie_wegiel/

instagram/roxie_wegiel/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News