Sensacyjne doniesienia o chłopaku Roksany Węgiel. Co na to rodzice 14-latki?

Sensacyjne doniesienia o chłopaku Roksany Węgiel. Co na to rodzice 14-latki? Źródło: Instagram/Daniel Yastremski

Roksana Węgiel jest obecnie największą gwiazdą młodego pokolenia w Polsce. Jeżeli chodzi o życie prywatne, 14-latka też nie może narzekać. Wygląda na to, że jest zakochana i szczęśliwa ze swoim chłopakiem. Ciekawe jednak, co powiedzą rodzice wokalistki na te informacje o jej partnerze.

Roksana Węgiel odkąd zwyciężyła w programie TVP "The Voice Kids" zyskała ogromną popularność w naszym kraju i obecnie jest wielką gwiazdą dla młodszego pokolenia. Jej kariera to pasmo sukcesów i wygląda na to, że w życiu prywatnym też powodzi się 14-latce. Pojawiły się kolejne informacje dotyczące chłopaka wokalistki.

Roksana Węgiel przeżywa nastoletnią miłość

Roksana Węgiel wydała niedawno debiutancki album i jest bardzo zapracowana, jeżeli chodzi o promowanie tego materiału. Mimo że jest cały czas w rozjazdach, robi wszystko, żeby znaleźć czas dla swojego chłopaka. 

Od jakiegoś czasu wokalistka spotyka się z Danielem Yastremskim, którego poznała podczas Konkursu Eurowizji dla dzieci. Chłopak pochodzi z Białorusi i również jest wokalistą. Teraz pojawiły się nowe informacje dotyczące jego planów na przyszłość. Co na to rodzice 14-latki? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plany chłopaka Roksany

Jak wiadomo, związki na odległość to nie jest coś co łatwo utrzymać. Takie relacje wymagają dużo cierpliwości, oddania, a także kompromisów. Wybranek Roksany Węgiel mieszka obecnie na Białorusi, więc para ma utrudnioną sytuację. Szczególnie, że wokalistka cały czas zajęta jest promowaniem debiutanckiej płyty. 

Wygląda na to, że niedługo wszystko może się zmienić. Okazuje się, że Daniel postanowił przeprowadzić się do Polski. Z pewnością chce być bliżej swojej dziewczyny i spędzać z nią więcej czasu, ale nie jest to jedyny powód. Chłopak chce przenieść się do Warszawy, bo dostał się tam do jednego z liceów. Daniel ogłosił tę informację na swoich mediach społecznościowych. Przeprowadzkę do Polski zaplanował we wrześniu czyli wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. 

Roksana Węgiel z pewnością jest zadowolona z decyzji Daniela. Z pewnością para będzie się spotykać o wiele częściej. Nie wiadomo jednak, jak na te doniesienia zareagują rodzice wokalistki, którzy pewnie woleliby, żeby 14-latka skupiła się na nauce. W końcu dziewczyna koncentruje się głównie na karierze, więc i tak brakuje jej czasu na szkołę. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza
  4. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  5. Te wakacje wywołają u nich traumę do końca życia. Nagle ich oczom ukazały się setki martwych zwierząt
  6. Piotr Adamczyk ukrywał to przed mediami. Aktor ostatnio wziął sekretny ślub, odbierze wam mowę na widok jego żony

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu