Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży jej mamy

Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży jej mamy Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel zawiesi karierę? Takie informacje wzburzyły fanów młodej gwiazdki, którzy nie wyobrażają sobie polskiej sceny muzycznej bez Roxy. Powodem, dla którego młoda piosenkarka musiałaby na jakiś czas zniknąć, miałaby być ciąża jej mamy. Odnośnie całej sprawy głos zabrała jej mama.

Roksana Węgiel po raz kolejny zostanie starszą siostrą. Jej mama jest w ciąży i na początku lutego urodzi brata lub siostrzyczkę młodej piosenkarce. Mama Roxy całe życie dopingowała i pomagała w rozwoju kariery swojej ukochanej córki. Dziś Roksana będzie miała szansę, by odwdzięczyć się jej. Oczywiście w związku z taką informacją pojawiły się spekulacje, że młoda artystka zawiesi albo nawet zakończy karierę. 

Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę

Takie informacje wzbudziły zainteresowanie fanów Roxy. Nie mogli uwierzyć, że ze względu na ciążę mamy ich ulubiona piosenkarka przestanie koncertować. Roksana nie posiada się ze szczęścia, że jej rodzina się powiększy, zawsze marzyła bowiem o tym, żeby mieć jak najwięcej rodzeństwa. I teraz te marzenia się spełniają. 

Dodające otuchy słowa mamy Roxy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do tej pory nigdy nie puszczaliśmy Roksany nigdzie samej. Zawsze jeździłam z nią ja, a rzadziej mąż. Na szczęście poród mam zaplanowany na luty. To jest taki czas, kiedy jest mniej koncertów. Ustaliliśmy z mężem, że wtedy Roksaną zajmie się on. Tata przejmie pałeczkę i będzie jeździł z córką do Warszawy, jeśli zajdzie taka potrzeba. A potem ja wracam na posterunek. Jestem już doświadczoną mamą. Jeśli będzie trzeba, zabiorę synka w podróż i w ten sposób będę też blisko Roksany. Poradzimy sobie. Jesteśmy zgraną rodziną! Nadal oboje z mężem nie uważamy, by Roksana mogła sama działać w show-biznesie. Jest jeszcze nieletnia! Dlatego dbamy o nią i będziemy dbać dalej - informuje Edyta Węgiel.

Na szczęście do porodu dojdzie, gdy koncertów jest jak na lekarstwo. Mama więc może być spokojna o swoją córkę i jej bezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Najważniejsze dla fanów jest to, że Roxy nie będzie musiała rezygnować z kariery, nawet na chwilę. Ma wspaniałych rodziców, którzy tworzą fantastycznie zgrany zespół i zrobią wszystko, by ciąża nie wpłynęła w żaden sposób na realizację muzycznych marzeń ich córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WSZYSCY z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie spory się na wydatek
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Przełomowe wiadomości o zdrowiu Kaczyńskiego. Jest gorzej niż wszyscy myśleli
  4. Sekret urody Grażyny Torbickiej? Jest prosty i na wyciągnięcie ręki dla każdego
  5. Więzień wziął rozbieg i wyskoczył przez okno. Odległość od ziemi była zbyt duża, koszmarny widok

źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News