Ile zarabia Roksana Węgiel? Kwota jest piorunująca, odbiera mowę

Ile zarabia Roksana Węgiel? Kwota jest piorunująca, odbiera mowę Źródło: instagram/roxie_wegiel /

Roksana Węgiel zarabia astronomiczne pieniądze, nad którymi jednak nie ona sama sprawuje pieczę. Ujawniono dokładne sumy, które zwyczajnie powalą każdego na kolana.

Roksana Węgiel zaledwie kilka dni temu świętowała swoje 15. urodziny. Młoda wokalistka wciąż rodzi wiele emocji w opinii publicznej, choć odkąd na scenie pojawiła się jeszcze młodsza konkurentka Viki Gabor, niespodziewana sława czy kontrowersyjne stroje Roxie nie zwracają już tak dużej uwagi. Wciąż jednak pozostaje kwestia, która niezmiennie rodzi spore zaciekawienie wśród jej fanów. Sympatycy nieustannie zachodzą w głowę, jakie zarobki niesie za sobą niebywała popularność nastolatki. 

Ile zarabia Roksana Węgiel? Astronomiczna kwota odbiera mowę 

Nie da się ukryć, że Roksana o wiele szybciej niż rówieśnicy wkroczyła w dorosłe życie. Zwycięstwo w "The Voice Kids", a później na Eurowizji Junior przyniosło jej niebywałą sławę, nad której rozwojem Roksana wciąż prężnie pracuje. Regularne koncerty, wywiady czy kampanie reklamowe pozwalają jej poszerzyć wachlarz zawodowych doświadczeń, ale przede wszystkim, są jej źródłem dochodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdy niechętnie mówią o swoich zarobkach, a Węgiel wcale nie jest wyjątkiem, czemu jednak trudno się dziwić, bowiem po ujawnieniu dokładnej kwoty wielu kolegów i koleżanek może jej zazdrość. Co więcej, niejeden celebryta może pomarzyć o takich sumach za jeden kontrakt. Jak podał portal Party.pl, powołując się na doniesienia Faktu, za jeden występ Roksana Węgiel może zgarnąć około 20 tysięcy złotych. 

Zaznaczmy zatem, że nastolatka gra kilka, a nawet kilkanaście koncertów w ciągu miesiąca, co oznacza, że kwota wzrasta kilkukrotnie. Do tego dochodzą kampanie reklamowe czy udziały w programach telewizyjnych, za co do kieszeni Roxie również wpada od kilku do kilkunastu tysięcy. Podsumowując, miesięczne przychody Węgiel opiewają na kilkadziesiąt tysięcy złotych, jednak póki co ta nie ma do nich dostępu. 

Młoda wokalistka nie ukrywa, że pieczę nad jej zarobkami sprawują rodzice, a zostaną jej przekazane, gdy skończy 18 lat. Trzeba przyznać, że do tego czasu na koncie może uzbierać się naprawdę imponująca sumka, a jak zdradziła sama Roksana, cieszy się, że póki co nie ma do nich dostępu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''

2. Wyciekł list zabójcy Adamowicza. Skandaliczne słowa, w głowie się nie mieści

- I dobrze, bo myślę, że gdybym dostała je teraz, to by się rozeszły. Niestety nie jestem oszczędną osobą - przyznała w rozmowie z "Twoim Imperium" Węgiel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca

Źródło: party 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News