Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje Źródło: youtube.com/roksanawegielvevo

Roksana Węgiel wciąż musi odpędzać kolejnych adoratorów. Gwiazda polskiej piosenki ma dostawać od tysięcy chłopców onieśmielające propozycje i sama nie wie, co z tym robić, ponieważ jest w szczęśliwym związku, a wiadomości i propozycji z dnia na dzień przybywa.

Roksana Węgiel musi zmierzyć się z dość nieprzyjemnym aspektem swojej sławy. Artystka, która oczarowała europejską widownię na młodzieżowej Eurowizji, poznała na konkursie swojego obecnego chłopaka - Daniela Yastremskiego. Para jest w sobie zakochana i często pozują razem na zdjęciach trafiających do mediów społecznościowych, ale nie przeszkadza to adoratorom wokalistki.

Młodzi chłopcy zupełnie nie mają wstydu. Artystka ma codziennie dostawać onieśmielające propozycje od młodych nastolatków, mimo wielu apelów, by zaprzestali ją nękać. Życie młodej artystki nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Roksana Węgiel zmaga się z miłośnikami. Onieśmielające propozycje codziennością artystki

Mimo że Węgiel nie kryje się z miłością do swojego obecnego chłopaka, to jej fani w Polsce wierzą, że może uśmiechnie się do nich los i artystka zdecyduje się na randkę z nimi. Piosenkarka ma codziennie odbierać mnóstwo wiadomości z propozycjami związku, randek, a także uczestnictwa w balach gimnazjalnych swoich adoratorów.

– Dostawałam w Internecie wiadomości od chłopaków, że zapraszają mnie na bale gimnazjalne. Bardzo często pytają, czy mogą dostać mój numer telefonu. Nie poszłabym z nieznajomym na taki bal! Tak nie wolno, jak jest się w związku - mówi artystka o swoich miłośnikach.

Takie propozycje onieśmielają ją i sprawiają, że zupełnie nie chce na nie odpowiadać. Kocha swojego chłopaka i nie zamierza psuć ich związku przez wiadomości od obcych internautów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Węgiel o swoim związku

Kolejnym problemem, z jakim musi się zmagać artystka, jest mała ilość spędzonego czasu u boku ukochanego. Jak sama mówi, jej relacja z pochodzącym z Białorusi artystą jest trudna, bo sama Węgiel jest bardzo zapracowana, a jej ukochany również dość często bywa w rozjazdach z powodu rozwoju własnej kariery muzycznej. Każdą chwilę wolną młodzi starają się jednak spędzać u swojego boku, a sam Daniel nie tak dawno odwiedził Polskę i ukochaną.

- Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu - mówi Węgiel.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Wiśniewski pokazał się z piękną kobietą! To znana gwiazda telewizji! Gwiazdor wyglądał jak zakochany nastolatek
  2. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  3. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. "Fu** off z taką dziewczyną!"
  4. Ojciec bydlak gwałcił swoje roczne dziecko. Wszystko nagrywał i wrzucał do sieci
  5. Michał Szpak wparował do kościoła i przejął mikrofon. Zgromadzeni długo tego nie zapomną
  6. Mama zostawiła malutkie dziecko w samochodzie i poszła zjeść śniadanie. Kiedy wróciła doznała szoku, który zapamięta do końca życia

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News