Roksana Węgiel i fani poruszeni
Screen/ YouTube.com
Mateusz Sidorek - 16 Lutego 2020

Roksana Węgiel już nie mogła dłużej milczeć. Dziesiątki tysięcy fanów dogłębnie poruszonych

Roksana Węgiel postanowiła zabrać głos po tym, jak w mediach pojawiły się krytyczne wypowiedzi na jej temat. Dziewczyna odpowiedziała prosto i szczerze.

Roksana Węgiel ostatnio łatwego okresu. Wiele osób nie było wobec niej zbyt pobłażliwych. Piosenkarka zdecydowała się wreszcie odpowiedzieć na komentarze.

Zwierzę lizało właścicielkę po nosiePies bezustannie wąchał i lizał ją po nosie. Nikt nie wiedział, co nadciąga, diagnoza okazała się druzgocącaCzytaj dalej

Niedawno Roksana Węgiel pojawiała się na językach nie tylko swoich fanów. O dziewczynie wypowiadały się tuzy polskiej sceny muzycznej jak Elżbieta Zapendowska czy Doda. Niestety najczęściej były to ostre i krytyczne komentarze, mające sprowadzić Roksanę na ziemię. Piosenkarka wreszcie odpowiedziała na nie w mediach społecznościowych. Poruszeni jej szczerością fani zostawili w komentarzach setki serduszek.

Roksana Węgiel napisała oświadczenie na Instagramie

Po tym, jak Roksana Węgiel została kilkakrotnie skrytykowana przez media, dziewczyna wreszcie postanowiła skomentować tą sytuację. Chociaż nie skierowała bezpośrednio swoich słów do konkretnych osób, najprawdopodobniej dotyczą one takich gwiazd jak Doda, Elżbieta Zapendowska czy Blanka Lipińska.

Wiele bardziej doświadczonych kobiet zaczęło mówić o tym, jak powinna zachowywać się Roksana Węgiel. Chociaż mogły to robić w dobrej wierze, ściągnęły na piosenkarkę niepotrzebną krytykę. Udzielały Roksanie rad, o które wcale nie prosiła. Dotyczyły one wszelkich aspektów - od poruszania się w show-biznesie, po dobór odpowiedniej garderoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolsatMamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekretCzytaj dalej

Fani młodej piosenkarki mogą być jednak spokojni, jeśli przeczytali, co napisała Roksana Węgiel w mediach społecznościowych. Dała do zrozumienia, że po prostu chce robić to, co kocha. Warto zauważyć, że Roksana nie zaatakowała swoich krytyków i nie wpadła w arogancki, pretensjonalny ton. Dziewczyna napisała czule i szczerze o tym, że - jak wszyscy - nie jest idealna, ale nie może też zmarnować życia na byciu taką, jaką chcieliby ją widzieć inni.

Dzisiaj grzeje 1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć

2. Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Roksana Węgiel najwyraźniej dobrze znosi krytykę, skupiając się na tym, na czym zależy jej najbardziej - muzyce. Dziewczyna wspomniała jednak, że czasem zaczyna się przejmować opiniami innych, na szczęście tylko tylko chwile.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych...nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni? Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej??? Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!???#węgielkiteam #teamwęgiel #nevergiveup

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Co za pech Dawida Kubackiego. Polak nie wystąpi w drugiej serii, wielkie rozczarowanie w Kulm
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

noworodekMama wyrzuciła noworodka do śmietnika. Po 28 latach jego ojciec zauważył w telewizji porażającą rzeczCzytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News