Wyciekło zdjęcie Roksany Węgiel z komunii. Szaleństwo w sieci

Wyciekło zdjęcie Roksany Węgiel z komunii. Szaleństwo w sieci Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a więc do Pierwszej Komunii przystąpiła tylko sześć lat temu. Wiele jednak się od tego czasu zmieniło. Można to zaobserwować na zdjęciu, które ostatnio pojawiło się w sieci.

Roksana Węgiel to młoda, ale już bardzo popularna piosenkarka. Wszystko dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, gdzie zachwyciła zarówno jurorów, jak i publiczność i odniosła powalający sukces. A przecież te "skromne" początki jej sławy miały miejsce zaledwie dwa lata temu, czyli ledwo cztery lata po tym, jak przyjęła Komunię. Jej zdjęcie w sukience przygotowanej na tę okazję podbiło ostatnio Instagram.

Roksana Węgiel w sukience komunijnej podbiła serca fanów

Młoda piosenkarka wzięła również udział w Eurowizji Junior 2018. W 16. Konkursie Piosenki wystąpiła z utworem "Anyone I Want to Be", a teraz, zgodnie z tytułem piosenki, ma duże pole do popisu i może sama decydować o własnej karierze, gdyż jej głos oraz wizerunek zachwycił wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie piosenkarka jest u szczytu popularności. Ma rzeszę fanów, którzy chcą znać każdy szczegół z jej życia i z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji o tym, co się u niej dzieje - czy to w kwestiach zawodowych, czy prywatnych. Nic więc dziwnego, że internet oszalał, gdy wyciekło jej zdjęcie z Pierwszej Komunii Świętej. To uroczystość, na którą rodzice przygotowują jak najbardziej efektowną "wyprawkę" dla dziecka, czasami z różnym skutkiem - jednak patrząc na zdjęcie Roksany Węgiel nie sposób nie zauważyć, że gwiazda wygląda po prostu przeuroczo.

Roześmiana Roksana Węgiel w białej albie

Gwiazda do komunii poszła nie w sukience, ale w zwykłej białej albie. Coraz więcej rodziców podejmuje decyzję o rezygnacji z sukien komunijnych, które z roku na rok bardziej przypominają suknie ślubne, na korzyść neutralnych i eleganckich alb. Prosta kreacja podkreśla również dziecięcy urok młodej Roksany Węgiel. Roześmiana dziewczynka w białym wianku z pewnością wzruszyła fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Nie obyło się również bez komentarzy, że gwiazda niewiele zmieniła się od czasu wykonania zdjęcia. Nie jest to jednak szczególnie szokujące - w końcu Roksana Węgiel ma zaledwie czternaście lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News