14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy

14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel zdecydowanie może być zadowolona ze swojego koncertu. Na Festiwalu w Opolu dała popis swoich umiejętności, co wywarło ogromne wrażenie na publiczności. Uwagę przykuł jednak nie tylko jej wykon, ale i stylizacja, na którą ta postawiła tego dnia. Zdaniem wielu osób, 14-latka przeszła samą siebie.

Roksana Węgiel miała okazję wystąpić na Festiwalu w Opolu. Pod sceną zebrała się prawdziwa rzesza jej fanów, którzy z niecierpliwieniem czekali na jej koncert. Jak się okazało, 14-latka potrafiła zawładnąć nie tylko swoimi wielbicielami, ale i pozostałą częścią widowni. Choć zachwytu nad jej wykonaniem wciąż nie ma końca, ciężko jest również pozostawić bez komentarza jej sukienkę, która z całą pewnością wyróżniała ją z tłumu. 

Roksana Węgiel w Opolu 

14-latka już od dłuższego czasu jest uznawana za prawdziwe objawienie polskiej muzyki, jeśli chodzi o młodzież. Roksana skradła serca nie tylko swoich rówieśników, ale także osób znacznie od niej starszych. Mogliśmy się o tym przekonać podczas jej koncertu na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie młoda wokalistka porwała wszystkich do wspólnej zabawy. Trzeba przyznać, że zwyciężczyni dziecięcej edycji Eurowizji zdecydowanie wie, jak rozkochać w sobie publiczność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują nie tylko jej wygląd 

Oczywistym jest, że podczas jej występu szczególną uwagę zwracała kreacja, którą wybrała tego dnia. Choć Roksana już niejednokrotnie pokazywała, że ma swój styl i mimo młodego wieku nie boi się odważniejszych stylizacji, tym razem jednak, zdecydowanej większości szczęki po prostu opadły.  

14-latka pokazała się bowiem w niezwykle fikuśnej sukience w kolorach czerwieni, bieli i niebieskiego. Barwy wyraźnie ze sobą kontrastowały, co sprawiało, że trudno byłoby nie zauważyć jej z daleka. Co więcej, kreacja nie miała do końca tradycyjnego kroju, co mogliśmy zauważyć zdecydowanie po rękawach, z czego jeden z nich został wykonany z koronki, a drugi dokładnie z tego samego, co reszta sukienki. Aż ciężko sobie wyobrazić, czym Roksana może zaskoczyć nas następnym razem. 

 

instagram/roxie_wegiel/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. 20-latka dokładnie wiedziała, kiedy umrze na nowotwór. Zaplanowała wszystko, po śmierci stało się to, co chciała
  4. Dominika Gwit wygina śmiało ciało za kulisami DDTVN. Wpadła w objęcia przystojnego polskiego aktora
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Wyciekły wrażliwe, najbardziej prywatne dane, których Kinga Rusin nigdy nie chciała ujawnić. Żenująca reakcja gwiazdy
     

Źródło: instagram  

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu