Mama Roksany Węgiel zdradziła jej intymny sekret. Przesadziła, mówiąc publicznie o jej tajemnicy?

Mama Roksany Węgiel zdradziła jej intymny sekret. Przesadziła, mówiąc publicznie o jej tajemnicy? Źródło: kadr programu "Pytanie na śniadanie"

Roksana Węgiel może nie być zadowolona, że mama publicznie opowiedziała o jej intymnym sekrecie. Fani nastolatki mogą przeżyć szok po tych informacjach.

Roksana Węgiel świętowała niedawno 15. urodziny i to tuż po tym, jak ogłosiła krótką przerwę w swojej karierze. Fani nie kryli smutku z tego powodu, jednak nie szczędzili też życzeń w tak wyjątkowym dla niej dniu. Choć wokalistka jest już o rok starsza, wciąż pozostaje młodziutką nastolatką, która dorosłe życie rozpoczęła o wiele wcześniej niż jej rówieśnicy. Nie jest tajemnicą, że Roxie już może poszczycić się zarobkami kilkukrotnie większymi niż niejedna gwiazda show-biznesu, jednak póki co pieczę nad nimi sprawują jej rodzice. Teraz na jaw wyszły nowe fakty z życia Węgiel, które zaskoczyły jej obserwatorów jeszcze bardziej niż pokaźne dochody. 

Roksana Węgiel nie chciała o tym mówić? Mama zdradziła jej intymny sekret 

Niedługo po zwycięstwie Roksany na Eurowizji Junior media zaczęły obiegać informacje, że 14-letnia wówczas Węgiel i poznany na konkursie 15-letni Daniel Yastremski mają się ku sobie. Rzeczywiście, nastolatka dość szybko zaczęła pokazywać wspólne z nim fotki, a nawet potwierdziła, że są razem. Internauci byli wzburzeni związkiem nastolatków, jednak szybciej, niż się spodziewali, dotarły do nich kolejne doniesienia mówiące, że Roksana i Daniel postanowili się rozstać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazało się wówczas, że to nie natłok obowiązków stanął na drodze miłości, a dzielące ich kilometry. Chwilę po zerwaniu media zaczęły spekulować, że po pierwszym zawodzie sercowym rodzice wokalistki zaczęli zakazywać jej bliższych kontaktów z chłopcami, tłumacząc, że powinna skupić się jedynie na nauce i karierze. 

Portalowi Pudelek udało się wówczas skontaktować z mamą Roxie, Edytą Węgiel, która wprost odniosła się do powstałych plotek. Kobieta pokusiła się o nieco obszerniejszą wypowiedź i zdradziła intymny sekret córki. Okazuje się, że wbrew temu, co donosi kolorowa prasa, nastolatka wcale nie zakończyła relacji z Danielem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

- To nieprawda, broń boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami. Roksana stara się spotykać ze znajomymi. Też ta relacja z Danielem nie jest zakończona definitywnie, zostali przyjaciółmi. Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki  - wyznała mama Roksany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Było 500 plus, teraz wprowadzane jest 500 minus? Tysiące Polaków mogą na tym stracić
  4. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News