Roksana Węgiel przypadkiem wpadła na Edytę Górniak w Sopocie. Reakcja diwy może was zaskoczyć, wszystko się nagrało

Roksana Węgiel przypadkiem wpadła na Edytę Górniak w Sopocie. Reakcja diwy może was zaskoczyć, wszystko się nagrało Źródło: .

Roksana Węgiel wpadła przypadkiem na swoja mentorkę z programu "The Voice Kids", Edytę Górniak. Sytuacja miała miejsce w Sopocie, a reakcja estradowej diwy na całą sytuację może was zaskoczyć.

Roksana Węgiel to obecnie największa gwiazda młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Niedawno młoda celebrytka przypadkiem wpadła na Edytę Górniak w Sopocie. Warto przypomnieć, że polska diwa była mentorką młodej wokalistki podczas jej udziału w programie "The Voice Kids".

Roksana Węgiel o Edycie Górniak 

Roksana Węgiel w wielu wywiadach mówiła o tym, jak wiele zawdzięcza Edycie Górniak. W końcu to również dzięki jej radom młoda wokalistka zwyciężyła w programie TVP "The Voice Kids". Nastoletnia gwiazda przyznała jednak, że nie utrzymuje kontaktu ze swoją mentorką. 

Ostatnio podczas przygotowań do tegorocznego festiwalu w Sopocie, wokalistki wpadły przypadkiem na siebie. Całe spotkanie zostało uwiecznione i pokazuje ono, jakie są stosunki między Roksaną a Edytą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Relacje między wokalistkami 

Gwiazdy przyjechały do Sopotu z okazji kolejnej edycji muzycznego festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019. Przypadkiem doszło do spotkania obu wokalistek. Roksana Węgiel poznała swoją idolkę gdy miała 12 lat i zgłosiła się do programu TVP "The Voice Kids", który zwyciężyła, również dzięki mentorskim radom Edyty Górniak

Teraz 14-latka robi na polskim rynku oszałamiającą karierę i niedawno wydała swój debiutancki album. Nagle staje się konkurencją dla wielkiej polskiej diwy, która być może w przyszłości zajmie jej miejsce. Przypadkowe spotkanie w Sopocie, które zostało uchwycone przez reportera "Portalu Gwiazd", odbyło się jednak w wyjątkowo serdecznej atmosferze. Polska diwa przystanęła i przywitała się z młodszą koleżanką po fachu. Wokalistki również zamieniły ze sobą parę słów. Być może nie było między nimi przesadniej czułości, ale widać, że między Roksaną Węgiel a Edytą Górniak występuje sympatyczna relacja. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Wiele osób uważa Edytę Górniak za osobę, która jest dość egocentryczna i zadufana w sobie, co w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę jej status wielkiej polskiej diwy. Wygląda jednak na to, że wokalistka potrafi docenić sukces młodszej piosenkarki i wspierać rozwój jej kariery bez zazdrości. 

Roksana Węgiel wpadła na Edytę Górniak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  3. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News