Fani oniemieli. Przypadek zmienił życie 14-letniej Roksany Węgiel

Fani oniemieli. Przypadek zmienił życie 14-letniej Roksany Węgiel Źródło: youtube.com/radiozet

Roksana Węgiel mogła wcale nie zostać piosenkarką, a jej życie potoczyć się mogło zupełnie innym torem. Fani oniemieli, gdy okazało się, że wszystko w życiu młodej celebrytki zmienił zwykły przypadek.

Roksana Węgiel jest bez wątpienia jednym z największych odkryć polskiej piosenki w ostatnich latach. Artystka, która zdobyła wielką popularność w kraju swoją wygraną w młodzieżowej wersji Eurowizji, mogłaby jednak w ogóle nie stać się sławna. Wokalistka, opowiadając o swojej karierze, wskazała na niesamowitą genezę swojej twórczości. Fani oniemieli, gdy okazało się, że o jej sukcesie zadecydował zwykły przypadek - jej życie mogło potoczyć się zupełnie inaczej. 

Roksana Węgiel opowiada o początkach kariery. Niezwykłe słowa ulubienicy nastolatek

Węgiel, która szokuje Polskę odważnymi piosenkami i śmiałymi stylizacjami powiedziała właśnie, że niewiele brakowało, a w ogóle nie stałaby się sławna. Okazuje się, że jako dziecko, o wiele bardziej marzyła o karierze sportowej. 8-letnia dziewczynka przebywająca na obozie sportowym została poproszona, by zaśpiewać w organizowanym na terenie ośrodka konkursie karaoke. Jak się okazało, decyzja o wzięciu udziału w przedsięwzięciu była prawdziwym strzałem w dziesiątkę i to właśnie tam Węgiel przekonała się o swoim wielkim talencie. Ten niezwykły przypadek podczas dziecięcej zabawy sprawił, że już wtedy zupełnie inaczej spojrzała na swoją przyszłość. 

- Moja przygoda ze śpiewaniem zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie, kiedy miałam 8 lat, to pojechałam na obóz judo ze swoim klubem sportowym. Tam odbywało się karaoke i zaśpiewałam podczas tej zabawy piosenkę „My cyganie”. Okazało się, że wszystkim się to spodobało. Podchodzili do mnie koledzy i koleżanki, mówili, że mam ładny głos. Jakoś w to uwierzyłam - powiedziała Roksana Węgiel w wywiadzie udzielonym "Vivie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama wspiera Węgiel od samego początku

Wokalistka przyznała, że jej decyzja o pozostaniu piosenkarką w dużym stopniu oparta była na wsparciu, które dostała ze strony swoich bliskich. Gdy wróciła z obozu, powiedziała swojej mamie o koncercie karaoke, a ta, zamiast ją wyśmiać, czy próbować zdusić jej pomysł w zarodku, okazała jej wielkie wsparcie i zrozumienie.

- Później wróciłam do domu i opowiedziałam wszystko mojej mamie. Postanowiłyśmy, że spróbuję swoich sił na zajęciach wokalnych w domu kultury w Jaśle - powiedziała Roksana Węgiel.

Fani oniemieli, gdy okazało się, że tak mało brakowało, a ich ukochana gwiazda nigdy nie chwyciłaby za mikrofon. Odmowa wzięcia udziału w karaoke, a nawet zostanie w domu, zamiast jechać na obóz mogły zaowocować tym, że jej życie dziś byłoby całkowicie inne. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News