Co dolega Roksanie Węgiel? Kamera uchwyciła niepokojące sceny

Co dolega Roksanie Węgiel? Kamera uchwyciła niepokojące sceny Źródło: Screen/Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel cieszy się ogromną popularnością wśród młodych osób w naszym kraju. Ostatnio artystka intensywnie koncertuje i ma niewiele czasu dla siebie, przez co na pewno odczuwa duże zmęczenie. Kamera uchwyciła niepokojące sceny, które wskazują, że stan zdrowia gwiazdy mógł się znacznie pogorszyć.

Roksana Węgiel intensywnie pracuje i łączy obowiązki szkolne ze swoją wokalną karierą. Ostatnimi czasy piosenkarka rozpoczęła trasę koncertową, przez co ma coraz mniej czasu dla siebie. Kamera uchwyciła pewną scenę, która wzbudziła niepokój wśród fanów młodej artystki. Może to sugerować, że stan zdrowia Węgiel w ostatnim czasie się pogorszył. 

Roksana Węgiel rozpoczęła trasę koncertową

Roksana Węgiel zaczęła długo wyczekiwaną trasę koncertową. Fani młodej gwiazdy licznie przybywają na jej show w wielu miastach Polski. Piosenkarka jak na swój wiek ma naprawdę dużo na głowie. Nie tylko zajmuje się swoją karierą wokalną, ale także jak każda osoba w jej wieku musi uczestniczyć w zajęciach szkolnych. Artystka musi zatem świetnie organizować swój czas, aby połączyć wszystkie obowiązki. 

Piosenkarka ma problemy ze zdrowiem?

Na instagramowym profilu młodej gwiazdy pojawił się niepokojący filmik. Roksana Węgiel wygląda na wyraźnie zmęczoną, a do tego używa inhalatora. Może to sugerować, że artystka ma problemy ze zdrowiem. Natłok obowiązków na pewno wymęczył piosenkarkę, która teraz ma bardzo mało czasu dla siebie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno Michał Szpak również korzystał z inhalatora. Wokalista miał poważne problemy z gardłem i krtanią, dlatego tuż po jednym z koncertów wylądował w szpitalu w Sosnowcu. Na szczęście okazało się, że nic groźnego nie dolega muzykowi i była to tylko chwilowa niedyspozycja. Piosenkarz podziękował również swoim fanom za wsparcie w tych trudnych chwilach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Wygląda na to, że Roksana Węgiel również zmaga się z problemami zdrowotnymi, być może podobnymi do tych jej kolegi z branży. Najprawdopodobniej artystka ma problemy z gardłem, dlatego też zażywa inhalacji, która przyspiesza proces leczenia tego typu dolegliwości. Jak wiadomo każdy wokalista musi mieć zdrowy głos, aby móc dobrze zaprezentować się na scenie podczas koncertu. Miejmy nadzieję, że Roksana zmaga się tylko z chwilową niedyspozycją i bardzo szybko powróci do zdrowia i pełnej formy.

Screen/Instagram/Roksana Węgiel

Najlepsze newsy dnia:

  1. W bankomacie znalazł małą FORTUNĘ. Jego zachowanie wywołuje podziw
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Instagram

Następny artykuł