Całe miasto jej szukało. Roksana Węgiel przyznała się do "odwalania grubych akcji" i ucieczki z domu

Całe miasto jej szukało. Roksana Węgiel przyznała się do "odwalania grubych akcji" i ucieczki z domu Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, uwielbiana wokalistka młodego pokolenia, okazuje się nie być taka grzeczna, na jaką wygląda. Gwiazda przyznała się, że uciekła z domu i nie jedną taką akcję, ma jeszcze na sumieniu.

Roksana Węgiel, wokalistka o potężnym głosie, która jest idolką wielu nastolatek, była gościem programu Kuba Wojewódzki. Mimo iż program nie jest poświęcony dzieciom, to udział w programie zaproponowano właśnie Węgiel. Roxie przyznała nawet, że często śledzi show Wojewódzkiego. Atmosfera spotkania była bardzo miła, a sam prowadzący, jak i młoda wokalistka, świetnie się bawili podczas trwania programu. 

Roksana Węgiel nie była aniołkiem 

Podczas show u Wojewódzkiego, nie było widać po Roksanie żadnego stresu. Chętnie i rzeczowo odpowiadała na pytania, a nawet zaczęła opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jak się okazało, Roxie nie była takim aniołkiem, na jakiego wygląda. Już jako mała dziewczynka zaliczała, jak sama nazwała, 'grube akcje'. O kilku z nich opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego

-Jak byłam młodsza to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona. Teraz też trochę jestem. Miałam dużo głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu - przyznała się Roksana Węgiel, po czym dodała, że swój pierwszy bunt przeżyła w wieku 7 lat i miała przy tym niebezpieczne pomysły:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

-Miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Zaczęło się ściemniać i zorientowałyśmy się, że to nie jest dobry pomysł - powiedziała wokalistka. 

Jak stwierdziła młoda gwiazda, piosenkarką została niechcący i miała w tym dużo szczęścia. Uważa, że jest bardzo poważna jak na swój wiek i inna niż wszyscy: 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

- Wydaje mi się, że zawsze byłam inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka i to pewnie dlatego - dodała na koniec gwiazda.

Jak widać, piosenkarka była naprawdę niezłym ananasem. Na pewno nikt się tego po niej nie spodziewał. Najważniejsze, że etap głupich pomysłów ma już za sobą i teraz skupia się na swoich obowiązkach. 

Najlepsze newsy dnia

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News