14-letnia Roksana Węgiel znalazła nowy sposób na zarabianie. Polacy będą chodzili w jej ubraniach

14-letnia Roksana Węgiel znalazła nowy sposób na zarabianie. Polacy będą chodzili w jej ubraniach Źródło: youtube.com/roksanawegielVEVO

Roksana Węgiel wpadła na niesamowity pomysł. Wokalistka, która cieszy się obecnie wielką, estradową sławą, wymyśliła, jak jeszcze bardziej zwiększyć swoje dochody. Już wkrótce wielu będzie nosiło jej ubrania.

Roksana Węgiel jest obecnie w trakcie rozkwitu swojej sławy. Ostatni rok był bardzo ważny w życiu nastolatki, która w tym czasie wygrała polską edycję The Voice Kids, dziecięcą Eurowizję, wystąpiła na sylwestrze TVP, a nawet na festiwalu w Opolu. Aby przedłużyć swój medialny rozgłos, artystka zdecydowała się na utworzenie własnej kolekcji ubrań, która ma zadebiutować w ciągu najbliższych miesięcy. Czy cała Polska będzie niebawem chodzić w odważnych stylizacjach, którymi artystka tak często bryluje na scenie?

Roksana Węgiel ma pomysł na biznes. Ciekawa deklaracja nastolatki

Wydawać by się mogło, że artystka - jak na prawdziwą gwiazdę muzyki przystało - będzie myśleć teraz nad wydawaniem kolejnych płyt i graniu nowych tras koncertowych. Plany młodej nadziei polskiego popu są jednak całkowicie inne i mikrofon w przypadku Węgiel zostanie zamieniony na szkicownik i igłę z nicią, gdyż niebawem doczekamy się kolekcji ubrań sygnowanej imieniem i nazwiskiem śpiewaczki. To ma być najwyraźniej również jej nowy sposób na zarobienie potężnych pieniędzy. 

- Będą tam ubrania na co dzień: bluzy, koszulki, bransoletki - zdradziła "Tele magazynowi".

Projekt nie będzie jednak całkowicie stworzony przez Węgiel, a inspirowany jej odważnymi kreacjami scenicznymi, z których słynie. Za ich wykonanie zabierze się stylistka Kasia Sokołowska, która od początku kariery odpowiada za stroje zwyciężczyni "The Voice Kids"

- Pracuje ze mną od samego początku i wie, w czym się będę dobrze czuła - mówi Roksana Węgiel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy pokochają stroje Węgiel?

Nie da się ukryć, że pomysł utworzenia przez gwiazdę kolekcji modowej jest co najmniej kontrowersyjny, a wszystko przez fakt, że nastolatka ubiera się czasem odważniej, niż o wiele bardziej doświadczone gwiazdy polskiego show-biznesu. Swoich uwag w tej materii młodszej koleżance nie szczędziła chociażby Julia Wieniawa, która mówiła o swoim niepokoju względem ubraniowych propozycji gwiazdy.

-Jeżeli chodzi o jej wizerunek i to, że czasami Roxie jest ubrana nieodpowiednio do swojego wieku - ok, być może zaliczyła kilka wpadek. Na moje oko powinna mieć inny styl, bardziej cool, przypominający nastolatkę. Ale nie uważam, żeby obecnie wyglądała jak stara malutka, myślę jednak, że ogólnie wygląda dobrze - powiedziała Wieniawa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News