"Moja mama mnie zabije". 14-letnia Roksana Węgiel miała nie ujawniać radosnej nowiny, ale wyszła na jaw

"Moja mama mnie zabije". 14-letnia Roksana Węgiel miała nie ujawniać radosnej nowiny, ale wyszła na jaw Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zdradziła radosną nowinę. Wokalistka ma powody do radości i w jednym z wywiadów wyjawiła ważny sekret. Teraz obawia się, czy przypadkiem nie powiedziała kilku słów za dużo.

Roksana Węgiel w jednym z wywiadów wygadała się na temat pewnej tajemnicy. Chociaż nowina, którą ogłosiła, jest bardzo radosna, to popularna wokalistka obawia się, czy jej mama będzie zadowolona, że wszystko wyszło na jaw. 

Roksana Węgiel ma powody do radości

Roksana Węgiel to bardzo zapracowana artystka młodego pokolenia. Musi łączyć obowiązki szkolne ze swoją karierą muzyczną. Piosenkarka jednak świetnie sobie daje z tym radę i wolny czas uwielbia spędzać ze swoją rodziną. W ostatnim z wywiadów wygadała tajemnicę swojej mamy. Wygląda na to, że 14-latce przybędą nowe obowiązki. 

Idolka nastolatek w rozmowie z Faktem zdradziła, że już wkrótce w jej rodzinie pojawi się ktoś nowy. Okazało się, że jej mama spodziewa się dziecka. 

- Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka. Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać - powiedziała w rozmowie z Faktem Roksana Węgiel. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina wokalistki się powiększy

14-latka ma już jednego brata, Maksymiliana, który jest od niej młodszy o 8 lat. Teraz Roksana Węgiel będzie miała kolejnego członka rodziny, z czego sama wokalistka jest bardzo zadowolona. Wygląda na to, że w przerwie między trasami koncertowymi będzie miała kolejne obowiązki, związane z opieką nad noworodkiem. Młoda wokalistka z pewnością chętnie pomoże mamie w codziennych obowiązkach przy maluszku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Roksana Węgiel cieszy się ogromną popularnością wśród młodych osób. Piosenkarka jest idolką nastolatek i obserwuje ją ponad 800 tys. osób na Instagramie. Fani na pewno oszaleją z radości kiedy dowiedzą się, że rodzina ich idolki się powiększy. Ciekawe, czy jej brat pójdzie w ślady swojej siostry i również rozpocznie karierę wokalisty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

źródło: Wp, Fakt

Następny artykuł