Roksana Węgiel uciekła z domu! Młoda piosenkarka zdradza zaskakujące sekrety: "Grube akcje odwalałam, byłam szalona"

Roksana Węgiel uciekła z domu! Młoda piosenkarka zdradza zaskakujące sekrety: "Grube akcje odwalałam, byłam szalona" Źródło: Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego opowiada o swoim dzieciństwie. Okazuje się, że nie do końca pasuje do niej wizerunek dojrzałej ponad wiek, rozsądnej dziewczyny. W wieku siedmiu lat postanowiła uciec z domu. Szukało jej całe osiedle.

Roksana Węgiel, znana młoda piosenkarka, w swoim czternastoletnim życiu osiągnęła dużo więcej niż niejedna starsza polska gwiazda. Dziewczyna ma na swoim koncie nie tylko ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie, ale też wygraną Eurowizję Junior. Od dziecka poświęcała się śpiewaniu i grze na fortepianie, ale jak wyznaje w programie Kuby Wojewódzkiego, jej dzieciństwo było pełne nie tylko muzyki, ale też nieraz bardzo odważnych pomysłów.

Roksana Węgiel opowiada o ucieczce z domu

Roksana Węgiel - jak okazało się podczas jej rozmowy z Kubą Wojewódzkim - nie zawsze była nad wiek dojrzała. Ma na swoim koncie też ucieczkę z domu. O swojej eskapadzie opowiada w następujący sposób:

- Miałam wiele głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu, ale nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Po prostu. Byłam wtedy w drugiej klasie podstawówki, miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Chciałam wtedy zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Pamiętam, że taki pan do nas podszedł, my byłyśmy wtedy na rolkach, i ten pan mówi tak: “Wszyscy szukają takich dwóch dziewczynek na rolkach, czy to wy?”, a my: “Nie, absolutnie!”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obie dziewczyny dość szybko doszły do wniosku, że ucieczka nie była najlepszym pomysłem, ale było już za późno - rozpoczęto poszukiwania.

- Zaczęło się ściemniać i stwierdziłyśmy, że chyba to, co robimy, to nie jest za dobry pomysł. Nie miałyśmy gdzie spać. Wróciłyśmy w końcu do rodziców, no i oczywiście dostałam niezły “ochrzan”. Całe osiedle nas wtedy szukało, naprawdę, całe osiedle - kontynuuje swoją opowieść.

Podobno ta historia to jedynie wierzchołek góry lodowej. 

Dzisiaj grzeje: 1.Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

- Grube akcje odwalałam z tą koleżanką. Mój charakter nie wszystkim się zawsze podobał. Mam wrażenie, że ludzie lubią wkładać wszystkich do jednego worka. Ja, jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona, teraz też jestem trochę - wyznaje młoda piosenkarka. 

Pozostaje mieć nadzieję, że sława Roksany Węgiel potrwa dłużej, niż pięć minut - wówczas istnieje szansa, że fani będą mieli szansę dowiedzieć się więcej o jej "pokręconym charakterze".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Anna Mucha pokazała się bez makijażu, ale wszyscy patrzyli tylko na jej odkrytą pierś. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł