14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO) Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel pochwaliła się nowym zdjęciem. Tym razem pozuje w stroju kąpielowym. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które, lekko mówiąc, nie są do końca przychylne młodej gwieździe. Teraz 14-latka musi po raz kolejny zmierzyć się z wielkim hejtem.

Roksana Węgiel podbija polski show biznes. Czy czyjaś kariera rozwijała się tak błyskawicznie? Młoda piosenkarka jest aktywna zawodowo, szaleje w mediach społecznościowych, bierze udział w reklamach, jest też bohaterką artykułów w plotkarskiej prasie. Ma zaledwie 14 lat, a tysiące fanów interesuje się każdym elementem jej kariery zawodowej i życia prywatnego. Każde zdjęcie, które publikuje gwiazda, spotyka się z błyskawiczną reakcją. Nie zawsze przychylną. Tak było teraz, gdy wokalistka pokazała fotografię, na której pozuje w stroju kąpielowym.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Są głosy krytyki

Popularność ma swoje jasne strony, ale też wymaga wiele cierpliwości i dystansu. Na przykład wtedy, gdy czyta się komentarze pozostawione w sieci. Nie wszystkie reakcje na najnowszy post mogą się spodobać Roksanie Węgiel.

14-letnia wokalistka wzięła udział w sesji zdjęciowej magazynu "Viva!". Pochwaliła się efektami na Instagramie. Na fotografii artystka pozuje na otwartym basenie w stroju kąpielowym w czarne kropki. Ma też na sobie pomarańczową pelerynę oraz klapki. 

Reakcje na zdjęcie są zróżnicowane. Oczywiście Roksana Węgiel może liczyć na fanów, którzy pochwalą każą jej inicjatywę, niestety, w sieci jest też sporo hejterów. Pojawiają się także głosy starające się obiektywnie rozstrzygnąć kwestię, czy tak młodej osobie wypada brać udział w tego typu sesji zdjęciowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trochę za poważnie jak na swój wiek (...) nie żebym była zazdrosna, ale za szybko chcesz się postarzeć - pisze jedna z internautek.

- Tak, dalej udawaj dorosłą. Jestem ciekawa na ile będziesz wyglądać kiedy będziesz miała 30 lat - atakuje jeden z krytyków Roksany.

- Zamiast pokazać siebie jako 14-letnią dziewczynę pokazujesz 20-latkę z najdroższych magazynów. Trochę naturalności i pokazania prawdziwej Ty - uważa komentujący.

-  A co ma na basen w wakacje chodzić w dresach? Nie rozumiem tego - argumentuje inny użytkownik Instagrama.

Tak prezentuje się Roksana Węgiel w kostiumie:

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 15-letnia córka milionera. Zmarła w STRASZLIWYM wypadku. Była zjawiskowo piękna!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
     

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News