Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?

Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził? Źródło: screen shot z youtube.com/Wideoportal

Roksana Węgiel była nieźle zmieszana, gdy otrzymała to pytanie od reportera. W końcu ma dopiero 14-lat, więc nie czuje się na tyle dojrzała, aby rozmawiać o sprawach, które dotyczą dorosłych. Internauci są oburzeni zachowaniem dziennikarza. Ich zdaniem nie powinien zadawać pytania zważając na młody wiek artystki, a także na jej brak doświadczenia życiowego.

Roksana Węgiel do tej pory jest zdziwiona, że reporter postanowił akurat jej zadać tak nietypowe pytanie. Jest za młoda, aby rozmawiać o takich sprawach. Czy dziennikarz przesadził? Internauci twierdzą, że posunął się zbyt daleko i powinien jednak zwrócić uwagę na fakt, z kim przeprowadza swój wywiad.

Roksana Węgiel nie chciała odpowiedzieć na to pytanie

Gwiazda Eurowizji Junior, a także "The Voice of Poland" w rozmowie z reporterem "przeAmbitni" była zaskoczona, gdy ten nagle zadał jej pytanie o Julię Wieniawę i jej związek z Baronem. Reporter chciał poprosić ją o wskazówki, jakie Węgiel ma odnośnie związku wspomnianej pary. Stwierdził, że skoro Roksana Węgiel należy do show biznesu, to ma prawo wypowiedzieć się na temat ich relacji, a także jest na tyle doświadczona, aby radzić im, co powinni zrobić, aby ich związek przetrwał ich różnicę w wieku.

 - Jakie rady dałabyś Julii Wieniawie, żeby [mogła - przyp. red.] utrzymać swój związek ze starszym Baronem? - zapytał Roksanę Węgiel reporter "przeAmbitni".

Roksana Węgiel była wyraźnie zażenowana pytaniem. Zapadła chwila niezręcznej ciszy. Następnie postanowiła dojrzale odeprzeć pytanie. Stwierdziła, że coś takiego nie powinno pojawić się w tej rozmowie.

 - Julia... jest trochę dłużej niż ja w show biznesie. (...) Nie czuję się na tyle odważna i... uważam, że nie powinnam dawać rad przede wszystkim odnośnie do związku, bo to jest prywatna sprawa każdego człowieka... - dyplomatycznie odpowiedziała zmieszana artystka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na koniec Roksana Węgiel przypomniała, że ma dopiero 14 lat. W tym wieku nie ma się zbyt wiele doświadczeń związkowych. Te, które ma Węgiel, są jej zdaniem niewystarczające, aby mogła ona kogokolwiek "pouczać". Internauci są pod wrażeniem. Stwierdzili, że Roksana Węgiel pokazała klasę.

 - Mistrzostwo świata. Widać skromność i klasa - napisała jedna z użytkowniczek i fanek twórczości gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Źródło: przeAmbitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News