Roksana Węgiel Viki Gabor
Wikipedia (Serecki/Okras)
Maria Wieczorek - 11 Stycznia 2020

Roksana Węgiel i Viki Gabor mają konflikt? Skandal wisiał na włosku, jest oficjalny komentarz

Roksana Węgiel i Viki Gabor od pewnego czasu przedstawiane były w mediach jako prawdziwe rywalki. Spekulowało się, że nastolatki za sobą nie przepadają, czy nawet pozostają w poważnym konflikcie. Ostatecznie głos w sprawie zabrały więc same wokalistki.

Roksana Węgiel wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci i od tamtej pory z ogromnym powodzeniem rozwija karierę na krajowej scenie muzycznej. Rok później jej sukces powtórzyła także Viki Gabor. Media bardzo szybko zaczęły więc spekulować, że konkurencja między nastoletnimi wokalistkami doprowadziła między nimi do konfliktu. Niektóre portale plotkarskie zdążyły już uczynić ze sprawy niemały skandal.

Pogrzeb Paweł AdamowiczNiewiarygodne, jak wygląda grób Adamowicza rok od jego śmierci. Jego pogrzeb zostanie zapamiętany na długoCzytaj dalej

Roksana Węgiel i Viki Gabor się nie lubią?

Aby zatamować falę podobnych pogłosek, głos w sprawie zabrała Roksana Węgiel. 15-letnia piosenkarka opowiedziała o nieco młodszej Gabor w rozmowie z "Faktem".

- Traktujemy się jak przyjaciółki. Media trochę próbują z nas zrobić konkurentki, ale absolutnie nie czujemy między sobą żadnej konkurencji. Naprawdę, Viki jest super osobą, cieszę się, że ją poznałam i trzymałam za nią kciuki od samego początku. Nawet często się widujemy przy różnych okazjach - przekazała Roksana Węgiel z uśmiechem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

Nastoletnie piosenkarki starają się wzajemnie wspierać

Słowa wokalistki potwierdziła także druga z bohaterek sprawy. Viki Gabor odpowiedziała na pytanie o relację ze starszą koleżanką w wywiadzie dla Jastrząb Post.

- Roksi jest super dziewczyną. Bardzo dobrze się znamy, nie przed kamerą. Jest naprawdę super, jest taka miła i tak super, że od pierwszego wejrzenia kocham tą dziewczynę. Super tworzy muzykę, super śpiewa i trzymam za nią kciuki aż do samego końca - powiedziała Gabor.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Jak widać, rzekomy konflikt między wokalistkami to w dużej mierze wymysł portali plotkarskich. Nastoletnie gwiazdy starają się nawzajem wspierać i bez wątpienia dobrze się rozumieją z powodu podobnych problemów oraz wyzwań, na które natrafiają w tak młodym wieku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Znaki zodiaku przepiękna starość3 znaki zodiaku mają ogromne szczęście, czeka je przepiękna starość. Reszta może tylko pozazdrościćCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News