Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a za granicą aż huczy. Wszystko przez nagranie następczyni Roksany Węgiel

Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a za granicą aż huczy. Wszystko przez nagranie następczyni Roksany Węgiel Źródło: youtube/Junior Eurovision Song Contest

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję dla Dzieci w 2018 roku. Wygląda na to, że tegoroczna kandydatka Polski w młodzieżowym konkursie ma również ogromne szanse na sukces.

Roksana Węgiel, zwyciężczyni poprzedniej edycji Eurowizji dla dzieci, w tym roku weźmie w niej udział jako jedna z prowadzących. Na pewno będzie pękać z dumy, kiedy przyjdzie jej przedstawiać tegoroczną reprezentantkę swojego kraju. 12-letnia wokalistka ma wielkie szanse na wygraną.

"Nowa Roksana Węgiel" wystąpi na Eurowizji Junior

Zaledwie 12-letnia Wiktoria, występująca pod pseudonimem Viki Gabor, będzie tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Na szerokie wody wypłynęła po tym, jak wygrała program "Szansa na sukces". W europejskim konkursie zaprezentuje publiczności utwór "Superhero", do którego niedawno wydała teledysk.

Klip szybko podbił serca internautów po tym, jak pojawił się na oficjalnym kanale Eurowizji Junior. W ciągu jednego dnia zebrał ponad 80 tysięcy wyświetleń i 11 tysięcy pozytywnych ocen internautów. Ponadto w komentarzach można przeczytać wiele pochlebnych słów o nim, jak również o talencie wokalistki, która może okazać się czarnym koniem konkursu.

Nie tylko Polacy typują ją na faworytkę

Pod teledyskiem Viki Gabor zamieszczono ponad 1300 komentarzy. Wielu Polaków obstawia, że 12-latka może powtórzyć sukces, który osiągnęła jej starsza koleżanka, Roksana Węgiel. Wokalistka ma do tego wszelkie warunki, a pozytywne komentarze płyną także z zagranicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ona wygląda jak światowa supergwiazda. Sądzę, że Polska znowu jest jednym z faworytów konkursu. Powodzenia z Albanii - napisał jeden z komentujących.

- Moja faworytka, znów z Polski. Pozdrowienia z Holandii - skomentował inny użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

- Jak dla mnie Polacy zasługują na wygraną w tym roku bardziej niż w poprzednim - napisał internauta z Włoch. 

- Ona startuje z najlepszym utworem. Powodzenia dla Polski, pozdrowienia z Rosji, słowiańscy bracia - skomentował Rosjanin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Fakt

Następny artykuł