Zbieramy szczęki z podłogi. Trudno w to uwierzyć, ale Roksana Węgiel dopiero teraz pokazała się bez makijażu (FOTO)

Zbieramy szczęki z podłogi. Trudno w to uwierzyć, ale Roksana Węgiel dopiero teraz pokazała się bez makijażu (FOTO) Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Roksana Węgiel, mimo bycia bardzo młodą gwiazdą, dopiero teraz pokazała się swoim fanom bez grama makijażu. Internauci zbierali szczęki z podłogi.

Roksana Węgiel, mimo swojego młodego wieku, odniosła niebywały sukces, a ostatnio w jej życiu bardzo dużo się dzieje. Niedawno wydała swoją debiutancką płytę, a teraz promuje ją licznymi koncertami, które odbywają się w całej Polsce. Nastolatka praktycznie cały czas jest w trasie, dzięki czemu jej popularność stale rośnie.

Co więcej, Roksana Węgiel występuje nie tylko na scenie, ale pojawia się również często w telewizji, a jej profil na Instagramie regularnie uzupełniany jest nową treścią. Tym razem wokalistka jednak zaskoczyła wszystkich fanów, pokazała się bowiem bez grama makijażu na swojej twarzy, co zrobiła po raz pierwszy, odkąd jej kariera ruszyła na poważnie.

Roksana Węgiel bez makijażu

Każda dorastająca dziewczyna, czy też nastolatka, chce wyglądać ładnie i przez to czasami zaczynają się eksperymenty z kosmetykami swojej mamy. Oczywiście w formie zabaw to nic złego, a odrobina różu nałożona na policzki też raczej nie powinna nikogo dziwić.

Inaczej ma się kwestia pełnego makijażu scenicznego lub tego używanego przy sesjach zdjęciowych, czy też w programach telewizyjnych. Wciąż u innych nastolatek w wieku Roksany raczej rzadko zobaczymy pełen makijaż, który może sprawić, że wyglądać będą o wiele poważniej.

W przypadku Roksany, patrząc na jej niektóre zdjęcia, naprawdę ciężko powiedzieć, że ma ona dopiero 14 lat, a to właśnie za sprawą makijażu, w którym zwykle ją widujemy. Oczywiście jest to niejako wymóg jej pracy, ale wiele osób dziwi fakt, że młoda gwiazda również na swoich profilach w mediach społecznościowych nie pokazuje swojej naturalnej urody.

Dopiero teraz Roksana zdecydowała się na ten krok i trzeba powiedzieć, że naprawdę widać różnicę porównując ja bez i z makijażem. Zdania, w którym wydaniu wygląda lepiej, mogą być podzielone, lecz teraz w końcu jasne jest, jak wygląda naprawdę. W końcu patrząc na nią, widzimy młodą dziewczynę, która jeszcze chodzi do szkoły podstawowej, a nie idolkę nastolatek występującą na scenie, która niedługo odbierze swój dowód osobisty.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Zdjęcie wywołało u wielu osób prawdziwy opad szczęki i internauci zgodnie stwierdzili, że Roksana powinna częściej pokazywać się w mediach społecznościowych właśnie bez tej całej gamy kosmetyków, którą nakłada przed swoimi występami.

Roksana Węgiel screen Instagram.com/Roksana Węgiel

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News