Wiemy, kim są rodzice Roksany Węgiel. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy dowiecie się, co łączy 14-latkę z Michałem Szpakiem

Wiemy, kim są rodzice Roksany Węgiel. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy dowiecie się, co łączy 14-latkę z Michałem Szpakiem Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel wyrasta na jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak na razie jednak wciąż jest dzieckiem, które w dużej mierze jest zależne od swoich rodziców. Po raz pierwszy udało się odkryć, kim jest jej mama i tata. Ponadto, na jaw wyszedł sekret dotyczący 14-latki i Michała Szpaka. Aż trudno uwierzyć, co ich łączy.

Roksana Węgiel nie ukrywa, że rodzice są dla niej bardzo ważni, a bez ich wsparcia nie udałoby się jej odnieść sukcesu. Dzięki ich zaangażowaniu nastolatka może chwalić się takimi sukcesami jak zwycięstwo w "The Voice Kids" oraz na młodzieżowej Eurowizji. Oddanie mamy i taty wokalistki sprawiły też, że ma coś wspólnego z Michałem Szpakiem.

Roksana Węgiel opowiada o rodzicach. To im zawdzięcza sukces

Tata Roksany Węgiel bez wątpienia jest jej największym fanem. Ponoć od samego początku wierzył, że jego córka wygra Eurowizję. Nastolatka wspomina czułe zachowania ojca w tym stresującym okresie;

- On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką - powiedziała.

Choć mężczyzna okazuje dziecku wiele miłości, to jednak jej matka poświeciła bardzo wiele, aby zapewnić młodej piosenkarce sukces. Musiała zrezygnować z pracy w gabinecie kosmetycznym, bo tylko w ten sposób mogła wozić ją na zajęcia ze śpiewu. Sama nastolatka śmieje się, że w tamtym okresie matka była jej osobistym kierowcą. To sprawiło, że dziś może się chwalić czymś, co ją połączyła z innym kontrowersyjnym wokalistką - Michałem Szpakiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel i Michał Szpak - co ich łączy?

Matka 14-latki wybrała do nauki śpiewu nie byle jaką nauczycielkę, a Ewę Grzebień. To właśnie ona uczyła wiele znanych w Polsce piosenkarzy, w tym właśnie Michała Szpaka czy Ralpha Kamińskiego. Specjalnie do niej Roksana Węgiel była wożona na regularne zajęcia, mimo odległości, jaką trzeba było pokonać. Jak się okazało, trud opłacił się, a dziś idolka młodzieży może śmiało mówić o ogromnym sukcesie.

- Roksanę mama przyprowadziła na przesłuchania. Od razu przyjęłam ją na zajęcia indywidualne, bo zobaczyłam w niej potencjał. Roksana zrobiła ogromne postępy bardzo szybko - wspomina mentorka.

Jak widać zarówno 14-latka i Michał Szpak mieli bardzo podobne początki swojej kariery. Nie da się ukryć, że oboje mieli wyjątkowe szczęście, że Ewa Grzebień dostrzegła w nic potencjał. Dobra intuicja i doświadczenie nie zawiodły nauczycielki w żadnym przypadku, a jej uczniowie są dzisiaj największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. Bracia Golec woleliby, żeby NIKT tego nie zobaczył. To jest wprost nie do uwierzenia. Ukrywali to tak długo, że wszyscy zdębieli, gdy to wyszło na jaw. Będziecie w szoku!
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: Viva 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News