Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery

Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery Źródło: youtube.com/ Play

Roksana Węgiel będzie miała o czym myśleć. Jej starsza koleżanka z branży, niekwestionowana ikona mody Julia Wieniawa, postanowiła przerwać milczenie i powiedzieć, co myśli o młodej nadziei polskiej muzyki. Tak przykrych słów uczestniczka juniorskiego konkursu Eurowizji nie mogła się spodziewać.

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Piosenkarka, mimo niekwestionowanego talentu, wywołuje ogromne emocje za pomocą swoich rozerotyzowanych zachowań, niewłaściwego ubioru, a wielkie dyskusje wzbudzają także jej opinie dotyczące polskiej szkoły, czy własnej kariery. Do krytyki Węgiel postanowiła włączyć się teraz także jej starsza koleżanka z branży, Julia Wieniawa, która z dużą dozą niepokoju obserwuje poczynania młodszej koleżanki.

Roksana Węgiel nie jest lubiana przez Wieniawę? Odważne słowa aktorki

Wydawać się może, że zarówno Wieniawa, jak i Węgiel mają dość dużo cech wspólnych. Obie stały się znane w młodym wieku i do wciąż nie schodzą z pierwszych stron tabloidów. Dziennikarz, który zapytał Wieniawę o to, czy lubi Roksanę Węgiel, dostał dość niespodziewaną odpowiedź. Gwiazda daleka była od zachwytów, do których przyzwyczaiła się już zwyciężczyni młodzieżowego konkursu Eurowizji. Szczególnie ostro wypowiedziała się nt. stylu jej ubierania.

- Jeżeli chodzi o jej wizerunek i to, że czasami Roxie jest ubrana nieodpowiednio do swojego wieku, ok być może zaliczyła kilka wpadek. Na moje oko powinna mieć inny styl, bardziej cool, przypominający nastolatkę. Ale nie uważam, żeby obecnie wyglądała jak stara malutka, myślę jednak, że ogólnie wygląda dobrze. Jej wpadki modowe to raczej wina menadżerów czy też wytwórni, która się nią zajmuje. - powiedziała Wieniawa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ona nie wie, kim chce być"

Według Wieniawy Węgiel nie dość, że regularnie popełnia modowe i wizerunkowe wpadki, to jeszcze ma wielki problem ze swoim wizerunkiem, gdyż brak jej wyrazistego stylu oraz charyzmatycznej osobowości pozwalającej na zapisanie się w pamięci odbiorców.

- Ona jest jeszcze bardzo młoda, sama nie wie do końca, kim chce być, pewnie wie, że chce śpiewać, ale nie ma swojego wyrobionego stylu, nie zna show-biznesu, nie wie, z czym to wszystko się je. Moim zdaniem dajmy Roksanie jeszcze dwa lata i wówczas jako 16-latka podbije show-biznes totalnie – powiedziała aktorka znana z "Rodzinki.pl".

  1. Tego nikt nie spodziewał się po Henryce Krzywonos. Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się ile dzieci adoptowała legenda Solidarności. Więcej niż palców u obu rąk!
  2. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  5. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  6. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele

 źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu