Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę

Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę Źródło: youtube

Roksana Węgiel zaparła wszystkim dech w piersiach. Chyba nikt nie spodziewał się, że 14-latka przebije samą Agatę Dudę. Żona prezydenta RP nie miała z nią najmniejszych szans.

Roksana Węgiel z każdym dniem cieszy się coraz większą rzeszą fanów, którzy bacznie obserwują każdy jej krok, a nawet czerpią z niej inspirację. 14-latka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego brylując na salonach czy zamieszczając nowe posty w mediach społecznościowych, stara się dawać wyłącznie dobry przykład, co zdaniem wielu, nie zawsze jej wychodzi. Nie da się ukryć, że kolorowa prasa regularnie rozpisuje się o młodej wokalistce, a na tapecie najczęściej lądują jej kontrowersyjne stroje. Roksana nie zwraca jednak uwagi na nieprzychylne komentarza, a swoją siłę przebicia co i rusz stara się wykorzystać w pozytywny sposób. Tym razem odebrała wszystkim mowę.

Roksana Węgiel zostawiła daleko w tyle nawet Agatę Dudę 

28 Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Wolontariuszki i wolontariusze z całej Polski ruszą z puszkami, by zbierać datki na zwiększenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. To jednak niejedyny zysk największej w naszym kraju akcji charytatywnej. Od kilku tygodni gwiazdy zamieszczają w serwisie Allegro swoje własne oferty, które można wylicytować, a cały dochód zostanie przekazany dla WOŚP. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorzy, aktorki, wokaliści i wokalistki oferują m.in. przedmioty, z których sami korzystali, a nawet spędzenie jednego dnia w ich towarzystwie. Możliwości jest wiele, ale dwa ogłoszenia okazały się niemal identyczne. Zarówno Roksana Węgiel, jak i Agata Duda, wystawiły do licytacji swoje własne sukienki, w których Polacy mieli możliwość je podziwiać. Pierwsza dama postanowiła ofiarować kreację, w której pojawiła się na uroczystościach związanych z koronacją cesarza Japonii. Z kolei Węgiel oddała sukienkę, w której wystąpiła podczas festiwalu w Opolu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

Licytacja wciąż trwa, jednak 14-latka już zostawiła Dudę daleko w tyle. Wierni fani wokalistki pokazali, jak wielką mają moc i w chwili obecnej wartość licytacji przebyła granicę aż 5 tysięcy złotych, natomiast u żony prezydenta RP wylicytowano dotychczas 2130 złotych. Choć do końca licytacji zostało jeszcze trochę czasu wszystko wskazuje na to, że Agata Duda zwyczajnie nie ma szans z młodą celebrytką. 

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News