Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Zdjęcia mocno zaskakują, różni się od innych gwiazd

Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Zdjęcia mocno zaskakują, różni się od innych gwiazd Źródło: .

Wiadomo już, gdzie mieszka Roksana Węgiel. Jak się okazuje, jej miejsce zamieszkania znacznie różni się od innych gwiazd. Wiele fanów się tego nie spodziewało.

Roksana Węgiel jest w ostatnim czasie na topie. Po wygranej na Eurowizji Junior w 2018 roku, sukcesywnie robi karierę na polskiej scenie muzycznej. W niedługim czasie 15-letnia dziewczyna stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w kraju. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, gdzie mieszka gwiazda takiego formatu.

Wiadomo już, jak mieszka Roksana Węgiel

Nastolatka podchodzi z Jasła (województwo podkarpackie), gdzie też uczęszczała do szkoły. Jednak z powodu natłoku nowych obowiązków, od rozpoczęcia liceum postawi na nauczanie domowe, więc nie będzie się widywać z koleżankami ze swojej szkoły i z podwórka. Przy takim trybie życia trudno jest jej o wypełnianie frekwencji w placówce edukacyjnej.

Kariera Roksany Węgiel zaczęła się w Miejskim Domu Kultury w jej rodzinnej miejscowości. Dojeżdżała do niego z dosyć skromnego jak na standardy gwiazdy mieszkania w bloku. Gdy większość gwiazd pławi się w luksusach, nastolatka mieszkała w zwyczajnym mieszkaniu w bloku.

Zaskakujące zdjęcia miejsca zamieszkania Roksany Węgiel

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście nie oznacza to, że Roksana Węgiel mieszka w trudnych warunkach. Jej tata jest przedsiębiorcą, co zapewniło nastolatce godne warunki do życia i rozwijania swoich pasji. Roksana nie jest dzieckiem z dużej i opływającej w majątek rodziny, jakich często można spotkać w prestiżowych liceach. To najlepszy dowód, że wcale nie trzeba pochodzić z celebryckiej rodziny, aby zrobić wielką karierę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Jednak obecnie Roksana Węgiel ze względu na obowiązki artystyczne, większość czasu spędza w Warszawie. Stolica zapewnia większy kontakt z mediami i środowiskiem artystycznym, lepiej więc służy rozwojowi kariery muzycznej.

fot. google street view

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Media ujawniły prawdziwe zarobki Martyniuka. Mało kto spodziewał się tak astronomicznej kwoty
  4. Menedżer zespołu wyjawił porażający szczegół dot. Magdy Narożnej. Miała być pod wpływem, najgorsze jednak działo się z jej córką
  5. Widzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialu

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News